2733
2739
الکی میگن بابا هر دوسه روز چنتا لوازم آرایش جدید میزارن بعد میگن اره من همش ازینا استفاده میکنم لامص ...

دقیقا😆

اینجوری پول درآوردن که با دروغ و فریبه حرومه 

حالا بیان بگن شغله ، شغلی که توش دروغ و کلاه گذاشتن سر مردم باشه پولش مفت نمی ارزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از یکیشون فقط بدم میاا اونم شوهر شکوفه رمضانب چقدر دلقکه این بشر

ندیدم پیجشو میدی اگ داری

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2728
نه من آنلاین شاپ دارم ولی پیج چنتا بلاگر دارم که آدمای محترمی هستن یکیشون زهرا سادات که واقعا عزیز و ...

شما اگر یکم فکر میکردی متوجه میشدی که همینا باعث شدن آنلاین شاپ ها نتونن کار کنن

چرااااا؟؟؟؟؟

چون این احمق ها تو اکسپلور میان بخاطر لایک بالاشون!!!!! و بقیه پیج ها دیده نمیشن

و آنلاین شاپ ها مجبورا به اینا پول بدن که تبلیغ و دیده بشن 

2740
بعداین عکسا چجوری براشون پول میشه؟مامیریم اون عکسارومیبینیم پول میره به حسابشون؟

نه هرجقدر که بیشتر دیده بشه و فالوارا زیادتر باشن بیشتر بهشون تبلیغ میدن از پول تبلیغ پولدار میشن

خودت بلاگری که این همه حرص میزنی ؟  نامتعارف این قارچهای سمی هستن که مردم رو نردبام خودشون کرد ...

در ضمن اینا مردم نردبان نمیکنن دوره زمونه عوض شده یه سری شغلا از بین رفته یه سری هم به وجود اومده ولی این خود ماییم ک انتخاب میکنیم چی و دنبال کنیم قارچ ک نیستیم شعور داریم و حق انتخاب

ندایاسی گوزو روچی دنبال میکنید 

خخخخ اونکه ترکیه است با خونه مسجدیش هیچی تو خونش نیست اونروز میگفت یکی برام صبحانه بخره یکی از فالوراش تو ترکیه براش خریده بود اورده بو د گوجه و خیار ذوق میکرد 🤣

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...
دقیقا😆 اینجوری پول درآوردن که با دروغ و فریبه حرومه  حالا بیان بگن شغله ، شغلی که توش دروغ و ...

اره دقیقا یادته یه مدت چقدر کامان تبلیغ کردن گفتن خوومون استفاده میکنیم من خریدم انقدر بد بود عمرا خودشون بیان همچین جنسی استفاده کنن با اون پولایی ک درمیارن همش فریبه

در ضمن اینا مردم نردبان نمیکنن دوره زمونه عوض شده یه سری شغلا از بین رفته یه سری هم به وجود اومده ول ...

اره شغل های درست حسابی از بین رفته ی عده دروغگوی کثیف جاشون رو گرفتن 

قارچ هم تو رو نگفتم اونا رو گفتم که اگر جزوشون هستی که ...

2706