2726
یکی نوشته بود برو ببین دو قلوهاش با فاصله ۳ هفته بدنیا اومدن🤣رفتم دیدم کلا ی بچه داشت 😆

😂😂😂یکی بود نوشته بود برو ببین با چه سختی از ترکیه جهاز خریده رفتم والا خبری نداد از اونورم نوشته بود برو ببین چرا یه هفته بعد عروسی از خونه فرار کردن فلان شوهرش قید خانوادشو زد دیدم هیچ خبری نیس پیام داد پس چیشد اینا الکی بود گف میخوام بنویسم هنوز خبری نیسس خخخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شخصي بهت ميدم، دوست ندارم اينجا شناخته شم❤️

عزیزم وایه منم بده😐🙂

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
2728
فقط اون گروه مفت خورا مژده و شکوفه و اینا شوهراشون حتی شغلم ندارن با نمایش دادن از دکترا لاکچری تر ز ...

اره گیتا هم شوهرش بیکاره

بعد پیج لوازم آرایشی داشت میگفت خودم از همینا استفاده میکنم من خریدم اشغال بود ی بار استفاده کردم و همه رو ریختم سطل آشغال بعد دیدم خودش از ی سری چیزای دیگه استفاده میکنه

من همشون رو انفالو کردم جز دو سه تا

خودت بلاگری که این همه حرص میزنی ؟  نامتعارف این قارچهای سمی هستن که مردم رو نردبام خودشون کرد ...

بعدم مصرف گرایی و تجملاتو یاد میدن ۴نفر که ندارن یا افسرده میشن یاام میفتن به ولخرجی آیندشونو خراب میکنن

من بلاگر دنبال نمیکنم  ی سوال دارم اونوقت  از چی میذارن ک انقدر معروف میشن؟ فقط غذا و در ...

از تفریحاشون .. از خریداشون..تولد جشن و... خیلیاشونم دلقک بازی در میارن..جدیدا اموزش دسر اشپزی میزارن...

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
اره گیتا هم شوهرش بیکاره بعد پیج لوازم آرایشی داشت میگفت خودم از همینا استفاده میکنم من خریدم اشغال ...

الکی میگن بابا هر دوسه روز چنتا لوازم آرایش جدید میزارن بعد میگن اره من همش ازینا استفاده میکنم لامصب تو که هروز یع جدیدشو میزاری پجوری همش ازین استفاده میکنی اره اکثرا شوهراشونم لباس فروشی و اینا زدن تن به کار نمیدن از پیج زناشون میفروشن

دقیقا همینطوره من از شوهر شکوفه رمضانی بدم میادا تازه اومده دعوای زنشو خانوادشم تعریف کرده مرد انقدر ...

وای من سمیرا شیرزاد به حدی دوست دارم همیشه هم خوب و مهربون جوابمو داده

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...
خودت بلاگری که این همه حرص میزنی ؟  نامتعارف این قارچهای سمی هستن که مردم رو نردبام خودشون کرد ...

نه من آنلاین شاپ دارم ولی پیج چنتا بلاگر دارم که آدمای محترمی هستن یکیشون زهرا سادات که واقعا عزیز و محترمه

2706