2733
2739
عنوان

همسر سابق شوهرم

264 بازدید | 8 پست

شوهرم ۴ سال پیش یک ماه عقد کرده جدا شده و طلاق درخواست خودش بوده و همیشه میگه از اون خانم متنفره 

من ۲سال ازدواج کردم ۱ سالم با شوهرم دوست بودم و رابطه عاشقانه ای داریم 

منم قبل ازدواج ۳ سال با یه اقایی بودم که دوست دوسته همسرم و همسرم میدونه

شوهرم از زمان دوستی ادم شفافی بود 

چند وقت پیش در سرچ اینستاگرامش ایدی همسر سابقش یهو اومد بالا اصلا به روش نیاوردم و گذاشتم به پای فضولی راجع به زندگیش

اخه منم ماهی یکی دوبار پیج بی اف سابقمو واسه فضولی میرم میبینم و واقعا حسی بهش ندارم 

به نظرتون حسم درسته واسه کنجکاوی بوده و کار خوبی کردم مانور ندادم روش‌؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله کاملا منطقی بود

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰

اره کارخوبی کردی امابازگاهی یه چکی بکن.اماکلا عادیه

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
2740