2733
2739
عنوان

فرافکنی روح یاد گرفتم🥶🥶 بنظرتون امشب انجام بدم؟؟😰

| مشاهده متن کامل بحث + 30510 بازدید | 605 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
2731
منم ی روشی براش خوندم ولی خب فکر میکنم هنوز تمرکز لازمشو ندارم تو از کدوم روش یاد گر فتی

اول عضلات رو ریلکس میکنی

بعد به شی دقیق فکر میکنی و وارد خلسه میشی

بعدش دیگه خیلی باید مواظب باشی

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

پس نعوذوبالله خدا چیکارس که ما بتونیم روحمون رو جدا کنیم ؟ خدا فقط میتونه این کار رو بکنه 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
2740
اول عضلات رو ریلکس میکنی بعد به شی دقیق فکر میکنی و وارد خلسه میشی بعدش دیگه خیلی باید مواظب باشی

با جزییاتشو خوندم

باید تمرکزت بالا باشه

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
از این غلطا نکنید عه🤦‍♀️اومدی و موقع بازگشت یه خبیث برگشت ب جسمت  همین دیشب داشتم بدبختیامو‌م ...

احضار که یه چیز دیگس 

این همون خوابه ولی با آگاهی و اختیار خودت

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
اقا تا کلاسش نرفتید انجام ندید،اگه اسون بود ک اموزش نمزاشتن،یهو دیدی رفتی ،برنگشتی😂

همینو بگو😂

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
بفرما

خلاصه دینی مذهبی سوره میخونی ترجیحا ایت الکرسی.

بعد ریلکس میکنی میخوابی گرمای کف پات رو به سمت بالا تنه ببرید بعد حس کنید از وسط پیشونی دارید بالا میرید. اینا حدود ده بیست دقیقه زمان میخواد.

من نمیدونم خلسه چیه چون تعریف نشده از علمی ولی میگین زمان خواب بیداری. شما یه محرک مثلا صدا زنگ خیلی کوتاه یا دست رو بالا بگیرید خواستید بخوابید بیدارتون کنه. بعد هیچی چندین مرتبه تکرار میکنید بعد روح  از بدن جدا میشه.

ولی خب دروغه نمیشه

2706