2737
2739
عنوان

چه دعايي يا ذكري بخونم براي ..

2676 بازدید | 57 پست

براي اينكه كار پدرم و شوهرم عالي بشه و صيدشون زياد 

پدرم و شوهرم صياد هستن ولي بخاطر يه دشمن بدجنس كه هر دفعه به تور ماهيگيري شون يواشكي يه دعاي رزق بند وصل ميكنه هيچ صيدي ندارن 

ميخوام ذكر و دعا بخونم كه تورشون پر از صيد بشه 

خواهش ميكنم اگه ميدونيد يا اطلاعي داريد كمكم كنيد خيلي ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا چی بگم کار خودم در آمدش کمهولی بازم شکر خدا 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

۱۰۰ آیه قران با هفت تا یالله دعا ک هیچ کوهم جا بجا میکنه همین واقعه ۹۶ آیه بایدونه سوره توحید میشه ۱۰۰ تا ۷ بارم یاالله رو بگو معجزه میکنه

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
2738
۱۰۰ آیه قران با هفت تا یالله دعا ک هیچ کوهم جا بجا میکنه همین واقعه ۹۶ آیه بایدونه سوره توحید میشه ۱ ...

باشه عزيزدلم خيلي ممنونم 

من روزي ٣ تا واقعه و يس ميخونم به نيت شون يعني تازه ديروز شروع كردم 

۱۰۰ آیه قران با هفت تا یالله دعا ک هیچ کوهم جا بجا میکنه همین واقعه ۹۶ آیه بایدونه سوره توحید میشه ۱ ...

جدی؟شما نتیجه گرفتین برای روزی؟

آرزوهایم را کنار نخواهم گذاشت،دنیا مجبور است با دلم کنار بیاید...

با اجازه اسی

لطفا ب منم بگین چ دعایی بخونم اونی ک میخوام و میدونمم از من خوشش میاد زودتر باهم بگه حسشو

نورای عزیزم نور چشمم خوشگلم دختر نازم مامانی دلش میخواد توو پیشش باشی از کوچولوییم اونوقتا ک خاله بازی میکردم همیشه دختر داشتم ب اسم نورا عزیز دل مامان توو با دل پاکت دعا کن زودتر بابایی بیاد توو زندگی مامان تا توو زود زود زود بیاایی پیشمون خیلی دلتنگتم عزیزکم❤
باشه عزيزدلم خيلي ممنونم  من روزي ٣ تا واقعه و يس ميخونم به نيت شون يعني تازه ديروز شروع كردم& ...

ب امید خدا کارشون پر از رزق و روزی

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه نی نی مو صحیحو سالم بغل کنم دعا کنید                                          یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجهِ الْحُسَینِ اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِّ اَخیکَ الْحُسَیْنِ علیه‌السلام
2706