2733
2734
عنوان

خانمایی که بچه شیر به شیر دارن

348 بازدید | 23 پست

از سختی هاش بگید برام

چند روز دیگه دنیا میاد و حس میکنم از الان کم اوردم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
یا فاطمه زهرا، خدا صبر عطا کنه و سلامتی خواهر، اولی آرومه؟  کمکی داری؟

ریخت و پاشش زیاده،به همه چی دست میزنه.حرف حالیش نمیشه

کمکی برای نگهداری نه،اما برای کار خونه دارم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
منم مث توام اسی. دخترم دوسال و نیمشه. یکیم تو راه دارم اختلاف سنیشون سه سال میشه.دست تنهام و بدون کم ...

مال من دو سال و نیم اختلاف دارن.دارم دیوانه میشم دیگه

هی خواهر خون به دل شدم از روز اول تا آخرش😭😭😭

از روزهای اول بیشتر بگو

ریخت و پاشش زیاده،به همه چی دست میزنه.حرف حالیش نمیشه کمکی برای نگهداری نه،اما برای کار خونه دارم

همونم عالیه، میتونی، چن وقتشه اولی؟  دختره یا پسر؟  واسه کار خونه یکی باشه بشین با خیال راحت بچه داریتو کن بابا!  من مشکلم کار خونه ست که هیچ وقت تمومی نداره 😑 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
همونم عالیه، میتونی، چن وقتشه اولی؟  دختره یا پسر؟  واسه کار خونه یکی باشه بشین با خیال را ...

نه یه خانمه برای جمع و جور گفتم یک روز در میون بیاد

از بچه داری میترسم 

2706