2733
2739
عنوان

آمپول اچ سی جی و امپول اچ ام جی

208 بازدید | 15 پست

امروزروز سیزده پری هستم سونوواژینال انجام دادم یک فولی22و یک18 داشتم و این دوتاامپولوزدم نظرتونومیخواستم بدونم ک چقد امکال بارداری هس ایاجواب میگیرم یااینکه کارخاصی هس بکنم یااینکه چ غذاهایی بخورم ک بهم کمک کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم با همینا باردار شدم اقدام سه شب پشت سرهم بعد امپول بعدش روز در میون

واقعاااااا خداروشکرالان چندماهه هستی برامنم دعاکن خیلی دلم میخواد جواب بگیرم هشت ماهه دارم اقدام میکنم

ممنونم واسم لطفا دعا کن شماتوی چه مرحله ای هستی الان زیر دلم دردمیکنه

من اقدامم. ولی سر پسرم امپول زدم. برای دومی آزمایش دادم ذخیره تخمدان گفت خوبه. حالا برم دکتر ببینم امگول میده یا نه

2738

منم اچ سی جی زدم ی فولی ۲۲ داشتم امپولو زدم دو روز بعد ای یو ای کردم و باردارم الان ازمایشم مثبت شد😍

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
اره تنبلی دارم. اصلا دکتر به من نگفت سونو بدم من مستقیم قرص میخوردم صبح چهاردهمم امپولا میزدم

ن حتماسونوواژینال انجام بده اخه این امپول فقط کمک میکنه تخمکی ک خوبه ازاد بشه وقتی هنوزدکترت تشخیص نداده ک توتخمک غالب داری یانه چطورامپول داده اخه اینجوری تخمکی ک کوچیکه هنوزازادمیشه شاید هم لقاح صورت بگیره اما تخمکت بی کیفبته

ن حتماسونوواژینال انجام بده اخه این امپول فقط کمک میکنه تخمکی ک خوبه ازاد بشه وقتی هنوزدکترت تشخیص ن ...

کلومیفن میداد دیگه سونو ننوشت منم انجام ندادم چندماهه ولش کردم دکتر نمیرم طبیعی باردار شدم خودم ولی پوچ بود سقط شد تو فروردین دیگه هنوز دوره نقاهت روحی دارم میگذرونم 

کلومیفن میداد دیگه سونو ننوشت منم انجام ندادم چندماهه ولش کردم دکتر نمیرم طبیعی باردار شدم خودم ولی ...

خدابزرگه نگران نباش انشالله درست میشه منم هشت ماهه دارم اقدام میکنم هیچ اتفاقی نیوفتاده هرماه چشم انتظارم

2706