2737
2739

چه خوبه آدم واسه خودش زندگی کنه فقط برا خودش خرج کنه و فقط نگران خودش باشه (جدا از خانواده)

فوقشم هوس بچه کردی یا خاستی تنها نباشی میری از پرورشگاه میاری چون قانون اومده به مجردام بچه میدن😁😂

من هنوز فلسفه ازدواجو نفهمیدم ممکنه بعضیا ازدواجشون خوب دربیاد ولی بدبختیای خودشو داره خانواده شوهر و کتک کاری و دعوا و حتی طلاق و بهم خوردن آرامش روانی و...😐

مگه مجبوری به خودت سختی بدی😕

با احترام به همه متاهلا😐❤

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با احترام به همه

موافقم

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤

ببخش قیح قیح یعنی خنده..........................................................  

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2738

اشتباهه

اگر همسر خوبی داشته باشی.....زندگی خیلی خوبه ولی تنهایی نه

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
به ما چه

خوب وقتی به تو مربوط نیس نیا تو تاپیکم عشششقم😐💥

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
2706