2737
2739

دوماه خونه بابامم چن بار ب شوهر پیام دادم تکلیف روشن کن میخای طلاق خب بیا میخای زندگی بریم مشاور برای درمان 

ولی پاش تو ی کفشه 

هرچی من گفتم باید بگی چشم 

چن باراوره منو خونه بابام وهرسریم برگشتم براشته گفته خودت امدی علط کردی 

الان حسم میگه پای کسی درمیونه 

از یکسال پیش بهش شک برده بودم

ولی اصلا دوست ندارن بفهم واقعا یکی هست 

واین بهم حس بدتری میده 

این مدت مطمن ۱۰۰درصدی هستم ک ن تنها دوسم نداره براش حتی اهمیت ندارم 

ولی اصلا دوس ندارم بفهمم خیانتم بهش شده 

دعا کنین هیچ وقت حقیقتو نفهمم😔

خدابهت آرامش بده

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

بیخیال این حست بشو و طلاقتو بگیر برو برای خودت زندگی کن و فقط و فقط روی خوشحال زندگی کردنت تمرکز کن 

به حرف هیشکی هم بها نده 

سمت مردای بی لیاقتم نرو چون  اعصابت از همه چی مهم تره

فقط شاد زندگی کن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی یکی از تاپیک هات نوشته بودی همش م بگه بگو چشم خب چرا با سیاست کارخود رو پیش نمی بری   مثلا بگو چشم عزیزم هر چی شما بگی چند بار به حرفش گوش کنی و یه بار هم که خواستی بازم بگو چشم ولی کار خودت رو بکنی البته اونم با سیاست و لطافت زنانه که حتما بلدی 

2731

عزیزم بالاخره اگر که هست باید باهاش روبه رو بکشی،بخاطر مشکلات پیش اومده درکت میکنم ولی خودتو ضعیف نبین،بالاخره که خدا هم یک روز همین بلا رو سرش میاره مطمعن باش،بدون جبهه گیری منشأ مشکل رو پیدا کن،اگه تونستی حلش کن،باور کن ما زن ها احساساتمون همه چیز رو خراب میکنه،انقدر بودن کسایی که شیش ماه تا یکسال هم قهر بودن و حرف طلاق زدن ولی بعدش رفتن سر خونه زندگیاشون،ناراحت نباش دوست من دنیا به آخر نرسیده،خواهش میکنم با وجود همه مشکلاتی که داری و سر راهت ممکنه قرار بگیره،قوی باش،اصلا نترس از روبه رو شدن با حقیقت،بالاخره یه طوری میشه،

توی یکی از تاپیک هات نوشته بودی همش م بگه بگو چشم خب چرا با سیاست کارخود رو پیش نمی بری   مثلا ...

میدونی چیه این حکایت بار اولش نیس پارسالم همینه مثلا میشینه تو خونه همش سرش تو گوشی اصلا منو ادم حساب نمیکنه یا سرکار یا خونه باباشه اصلا منو ادم حساب نمیکنه یا هیجا نمیبره هیچکار نمیکنه وقتی مثلا کار دارم میخام برم بیرون بهونه میاره نمیخاد بری بیرون 

بیشتر وقتا ب حرفش گوش میدم 

ولی بهونش چون اکثراوقات نمیزاره برم بیرون همین ک باید اجازه بگیری بهونه میکنه منم گاهی ک واقعا کار دارم میرم بیرون اخرین بار سرهمینا کینه کرد 

بخاطر همین فک میکنم تمبونش دوتا شده اینارو بهونه میکنه واسه جدایی

عزیزم بالاخره اگر که هست باید باهاش روبه رو بکشی،بخاطر مشکلات پیش اومده درکت میکنم ولی خودتو ضعیف نب ...

اره خیلی دوست دارم ازاین برزخی ک واسم ساخت دربیام 

هم ازش دلشکستم هم نمیخام تصمیم از کینه وقهر بگیریم 

هم دوست ندارم واقعیتو بفهمم ک منو بشکنه 

امیدوارم زودتر تموم شه این روزا

2738
میدونی چیه این حکایت بار اولش نیس پارسالم همینه مثلا میشینه تو خونه همش سرش تو گوشی اصلا منو ادم حسا ...

ولی مطمئن نیستی شل نزن تا از چیزی مطمئن نشدی پس بهش فکر هم نکن .تو میگی فکر میکنم یعنی هیچ دلیل و مدرک هم نداری که امیدوارم هیچ وقت هم مارکی هم برات پیدا نشه اما به نظر من این مشکل اجازه و اینها خیلی حاد نیست وقابل  حل هست 

ولی مطمئن نیستی شل نزن تا از چیزی مطمئن نشدی پس بهش فکر هم نکن .تو میگی فکر میکنم یعنی هیچ دلیل و مد ...

قابل حله ولی واسه کسی ک بهونه میکنه ولج نمیدونم ..

پارسال دیدم ی زن صیعه بلاک کرده اونم اینو 

بعد پرسوجو کردم گفتن بعصیا پول میگیرن ولی فیکن بلاک میکنن یا شایدم ب نتیجه نرسیدن 

یا عکسای ناجور ک نمیوونم مال کی بوده چون عکسایی تو ی خونه بود چون فقط بدن بود صورت نبود 

یکبار دیدم عکس ی دختر تو گوشیش 

یکبارم دیدم ازاین برنامه چت ها ک تو تل هست استفاده میکنه ک دختر مسرا باهم حرف میزنن

قابل حله ولی واسه کسی ک بهونه میکنه ولج نمیدونم .. پارسال دیدم ی زن صیعه بلاک کرده اونم اینو  ...

عزیزم اگه لج میکنه شوهرت کار تو یه کم سخت شده اینجا یه کم بیشتر تو کوتاه بیا و کوتاه بیا به میلش راه برو ببین واقعا خبری هست از چت ها و این چیزها که گفتی فکر نکنم کاری کرده باشه ولی تو یه مدت کوتاه بیا بگو باشه به خاطر تو به خاطر زندگیمان هر چی تو بگی تا زندگیت بیفته رو غلتک انشالله 

عزیزم اگه لج میکنه شوهرت کار تو یه کم سخت شده اینجا یه کم بیشتر تو کوتاه بیا و کوتاه بیا به میلش راه ...

قبلا رفتم پارسال دقیقا وقتی ی چیزایی دیدم خودم قهر کردم ک بعد خیلی منت میزاشت ک خودت برگشتی وبیخود کردی 

اتفاقا با مشاور حرف زدم گف اون مطمنه هرکار کنه نمیری براهمین اینجوری میکنه