2737
2739

دختری که دوستش دارم حالا خونشون وضعش خوب نیست تعمیرات دارن ... کمو بیش صحبت میکنیم چتی ... امروز بهش پیام میدم کمو بیش جواب میده یعنی چند دقیقه وقت نداره حرف بزنه بگه فلانه ... میاد سین میزنه جواب نمیده میره ... حالا کمو بیش قبل اخرین پیام جواب داده

یه مدت بهش پیام نده

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی ادم میسوزه 

ک طرف سین بزنه ولی جواب نده!!😐

دوستان تو تلگرام کانال مذهبی دارم ممنون میشم اگه حمایت کنین @mahdaviat_313_mahdi           اجرتون با امام زمان عج 😊چـادری اگر هستم،لباس های قشنگ هم دارم،غروب جمعه اگر دلم میگیرد،شادی ها و دیوونه بازیای دخترونه ام سرجایش است،سر سجاده اگر گریه میکنم!گاهی هم از ته دل میخندم شایدجایم بهشت نباشد!اما چادر من بهشت من است 🥰خدایا دوستت دارم💕💕
2738

زیاد پیام میدی شاااید 

من خودم اهل رل بودم😂پسرایی که زیاد سین جین میکنن یا زیاد پیام میدادن رو سریع باهاشون کات میکردم

الان نامزد دارم و با نامزدم دوسال دوست بودم 

انقد آروم و ماهه 

همه چی حتی پیام دادنش هم به اندازه بود 

آدمو از کار و زندگی نمینداخت تو دوستیمون

البته اینم بگم من رل هامو دوست نداشتم برا همین حوصلم نمیکشید زیاد چت کنم باهاشون

ولی خب عاشق نامزدم شدم😋😍

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706