2733
2739

چند وقت پیشم یکی همچین تاپیکی زده بود

سوالم اینه خانوم ها نقششون در زمان ظهور امام زمان در چه حده؟ من شنیدم مثل خدمات خانومای ایرانی زمان جنگ خودمون مث پرستاری و اینا هست

اما سوالم اینه خانوما هیج نقشی تو امور جنگی ندارن؟

Finally, I"ll win this fight          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزرگتر از اینکه همون رزمنده ها رو خانمها به دنیا اوردن و در این راه تربیتشون کردن

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
2728

کانال متتظران ظهور تو واتساپ مطالب خیلی خوب و جامعی راجع به مهدویت داره که سلسه وار هست اونجا یه سرچی بکن

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه
2738
@bano_khaki   🌷😊

خواستم منم بانوروتگ کنم خجالت کشیدم 😅

همش دارم صداشون میزنم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

شاید مدیریت هم باشه🤔

امام زمان که قرار نیست فقط بجنگه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

نه بابا پرستاری که فقط نیس ولی فکر نکنم مستقیم بجنگن و بیشتر تبلیغات و روشنگریه احتمالا" مثل حضرت زهرا یا حضرت رینب که با سخترانی هاشون مردم رو اگاه می کردن ولی مستقیم شمشیر برنمی داشتن بجنگن

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
خواستم منم بانوروتگ کنم خجالت کشیدم 😅 همش دارم صداشون میزنم 

الهی 😘😂⁦🖐🏻⁩

خجالت چرا!وقتی به یکی کمک کنی باید افتخار کنی 😍🌷

گاهی (نه!)  همیشه  شادترین غمگین جهانم:).         ♡𝐁𝐓𝐒|𝐀𝐑𝐌𝐘♬.  
2706