2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برنامه ریزی و اینا ک نمیکنن  مشاور شخصی میخوام  فقط واقعا نمیدونم از کجا میشه پیدا کرد

چرا مال ما میکرد

قلمچی هم داره 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728

خودت بشین بخون مشاور کیلو چنده من خودم خوندم دانشگاه شیراز روزانه آوردم  خیلی هم احساس نیاز به مشاور کردی هر دغدغه ای داری توی نت یه عالمه مطلب راجبش هست نحوه تست زنی نمونه کارنامه تکنیک های مطالعه مدیریت زمان کتابهای کمک آموزشی و ...

خودت بشین بخون مشاور کیلو چنده من خودم خوندم دانشگاه شیراز روزانه آوردم  خیلی هم احساس نیاز به ...

چ رشته ای؟

اخه من هیچی بلد نیستم الانم وقت ازمون و خطا ندارم . میخوام دهم و یازدهم و تابستون بخونم و نیاز به ی برنانه عالی دارم و اینکه نمیتونم نسبت به برنامم پایبند باشم فک میکنم با مشاور درست بشع

خسته از نرسیدن ها 
2738
چیشد؟ هم مدرسه ای شدیم؟ :) 

ن موندم همون مدرسه خودم و به شدت اذیت شدم امسال . ینی مزخرف ترین سال تحصیلیم بود . امسال دوباره گفتم خوبه جابه جا بشم ک بعدش منصرف شدم 

خسته از نرسیدن ها 
ن موندم همون مدرسه خودم و به شدت اذیت شدم امسال . ینی مزخرف ترین سال تحصیلیم بود . امسال دوباره گفتم ...

عع.. چ بد

دختر عمه خودم دوازدهم اومد اینجا راضی بود با اینکه میان پایه اومد ولی خب حتما صلاح دیدی که همونجا بمونی

موفق باشی 🍃

عع.. چ بد دختر عمه خودم دوازدهم اومد اینجا راضی بود با اینکه میان پایه اومد ولی خب حتما صلاح دیدی ک ...

صلاح که نه . هم اینکه تا الا تست کار نکردم خیلی ضعیفم نمیدونم بتونم قبول بشم و اینکه گفتم شاید عادت کردن به جو مدرسه اونم واسه سال اخر سخت باشه . و نسبتا دوره به خونمون . دخترعمت چی قبول شد؟

خسته از نرسیدن ها 
2706