2733
2734

خانوما وقتی خانواده شوهر بین زن و شوهری ک عاشق هم بودن آشوب و جنگ و دعوا  راه انداختن و حرمت ها شکسته شد ولی مجبورن ادامه بدن ب اون زندگی زن باید چکار کنه ک تحمل زندگی راحتتر بشه براش

منم خونواده شوهرم خیلی خاله زنکن حرف ببر بیار میکنن همش دعوا دارم با شوهرم عصبی شدم از دستشون تا میام یخورده ارامش داشته باشم باز بحثا شروع میشه حتی شوهرم اسم طلاقم اورد فعلا که ازشون فاصله گرفتم ببینم چی پیش میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم همیشه خانواده شوهرم باعث جدایی و قهر و حال بدم میشن من دیگه مخم رد داده ازدسشون دیگه نمیدونم چیکار کنم چون خیلی سیاست دارن براهمین فقط واگذارشون کردم بخدا..منو شوهرم عاشقانه همدیگه رو دوست داشتیم اما کل خانوادش باعث شدن حرمت هاشکستع بشه و رومون جلو هم باز بشه

2738

اقا قانون بزاریدکه بخاطر کسی باهم دعوانکنید توخودت مشکلتوبامادرشوهرت حل کن نه باشوهرت 

یا بگو وقتی اومدیم توخونه دیگه هیچ حرفی نباید ازبقیه بزنیم غیبت ممنوع فقط راجب خودتونووایندتون همین 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم 

اگه واقعاعاشق شوهرشه اصلا به شوهرش حرفی ازخانواده ش نزنه فقط خودشون باشن اینجوری دوباره بهم میل پیدامیکنن ورابطشون خوب میشه اونامیخوان اینادعواکنن این زنه که بایدعقل داشته باشه و هی حرف نبره نیاره زندگیشوخراب نکنه من خودمم ازدیشب اعصاب خورده ازخانواده شوهرم سرم دردگرفته اضطراب گرفتم ولی توروشون میخندم توروی شوهرم میخندم یکم زمان بگذره رفت وامدو کم میکنم 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم 
2706