2733
2739
عنوان

عمرم ز دیر آمدنت، رفته رفته، رفت...

654 بازدید | 12 پست

چیزی ندارم که بنویسم...

به جز آه...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شده؟

شما بگو چی نشده؟!...

در آستانه چهل سالگی، مچاله شده... تنها... دلتنگ... طلاق گرفته... فرزند از دست داده... توانایی های رو به افول گذاشته... دشمن های شاد شده...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731
شما بگو چی نشده؟!... در آستانه چهل سالگی، مچاله شده... تنها... دلتنگ... طلاق گرفته... فرزند از دست ...

بچت چی شده؟

میدونم خیلی سخته

حداقل بگو حرف بزن یه خورده از بارت سبک میشه

باور کن همه مشکل دارن

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات

عزیزم به مادرتون بگید با گلاب و زعفران آیت الکرسی رو روی شکمشون بنویسن بعد با آب کمی بشورنش و آبی که ازش میریزه رو توی یه ظرف جمع کنن و بخورن و تا چند ساعت چیزی نخورن. برای درمان و بهبود سیروز کبد خوبه. حضرت علی این توصیه رو فرمودن.. ببخشید جای دیگه نبود بهتون این توصیه رو بگم

حتما انجام بدید سلامت باشید روز خوش

هیچ با خودمون فکر کردیم چرا گاهی انرژیمون رو صرف آزار و رنجش دیگران میکنیم؟💚
2738

خوبین شما عزیز دلم چیشده که اینقدر دلتون گرفته  ساغر سابقم من که داغونم داغون    

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
خوبین شما عزیز دلم چیشده که اینقدر دلتون گرفته  ساغر سابقم من که داغونم داغون     &nb ...

سلام. یک چیزهایی ته ذهنم هست...خوب یادم نمیاد شما رو... ایشالا که خوب باشی...

چی بگم... خسته ام.

غم از قلبت دور باشه عزیزم    

ممنونم عزیزم.

سلام. یک چیزهایی ته ذهنم هست...خوب یادم نمیاد شما رو... ایشالا که خوب باشی... چی بگم... خسته ام.

عزیزممم انشاالله خوشبخت بشی به زودی همون چیزی که دلتون میخاد نصیبتون بشه شما لایق بهتریناین

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم