2737
2734

خانوما من شنیدم کسایی که زاج سفید میزارن واسه عفونت واژن روز بعد ازشون تیکه های دستمال کاغذی میوفته

ولی ببخشید شرمنده منکه زاج سفید میزارم روز بعد دهانه واژنم خشک میشه و خیلی تنگ میشه

شما زاج سفید میزارین روز بعد ازتون عفونت میاد بیرون؟؟

مطمئن باش بعد از من دیگه چشمای هیچکس موقع دیدنت از ذوق برق نمیزنه💔

نه کلآ. خشک میشه و جمع میشه. دوسه رز بعد که یواش یواش باز میشه. اون تیکه ها میاد

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تاحالا نشنیدم عزیزم 

بازم میدونی بهم بگو 😍

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2731
یکی  مگفت  اونا دسمال کاغذی  نیست  خود زاج  هست  که نرم  میشه&nbs ...

اره. دقیقاً. راست میگه 

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم

درست . بهش میگن نخود زنان . یک روز اون استفاده میکنی یک روز باید روغن حیوانی . بعد تکه تکه عین دستمال خارج میشن عفونت ها 

هر جانور که باشد بگریزد از بلایی ،من خود بلای خویشم از خود کجا گریزم 😔
درست . بهش میگن نخود زنان . یک روز اون استفاده میکنی یک روز باید روغن حیوانی . بعد تکه تکه عین دستما ...

شما خودت استفاده کردی گلم

بعد روغن حیوانی رو باید خورد یا که چی .... 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2738
شما خودت استفاده کردی گلم بعد روغن حیوانی رو باید خورد یا که چی .... 

اره دو سال پیش . نه با اپلیکاتور بزنی داخل واژ ن

هر جانور که باشد بگریزد از بلایی ،من خود بلای خویشم از خود کجا گریزم 😔
اره دو سال پیش . نه با اپلیکاتور بزنی داخل واژ ن

روغن حیوانی با اپلیکاتور نمیشه که عزیزم

من قرص واژن میذاشتم نمیشد به سختی میرفت بعد روغن.... 

تاثیری هم دیدین؟؟ 

2706