2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو یه شیشه مربا کوچیک که تو کتری جا بشه، گوشت و به قطعات کوچیک برش بزن و با پیاز و نعنا بذار تو شیشه، اینقدر آب بریز که تا نصف شیشه بیاد، بذار رو شعله آروم، چهار پنج ساعته درست میشه

آب نمیخاد، پیازخودش آب میندازه

تو قرار دل بیقرار منی ❤️❤️❤️
2731

گوشت گوسفند بکن تو شیشع چون برای بچه کوچیک مخواین نیاز به پیاز و زرد چوبنچوبه نیست درش رو ببند بزار تو اب سرد بزار رو گاز جوش که اومدزیزش کم کن تا چند ساعت

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه
بلع

چی هست؟

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

یه شیشه مثل شیشه رب رو تمیز بشور سرش سالم باشه موادتو توش بریز و اب گرم هم بهش اضافه کن ادویه و نمک و ...  بعد قابلمه یا زودپزتو تا کمر شیشه یخورده پایینتر پر اب کن سر شیشه رو بذار و محکم کن و بذار تو ظرفی که اب توشه زیرشو روشن کن با حدود ۱ ساعت من زودپز میذاشتم با این تایم . موقع باز کردن هرگز شیشه رو برندار و سرشو باز نکن اروم از قسمت پایین بگیر بذار یه جایی که یخورده خنک بشه بعد هواشو خالی کن و سرشو باز کن ... 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

گوشت گوسفندو بردار و ریز کن یه خورده چربی هم داشته باشه گوشتش، بعد پیاز هم ریز کن و نمک و فلفل و زردچوبه بزن بهش و بریز تو یه شیشه اگه خواستی یه ذره اب بهش اضافه کن ولی اگه آب هم نزنی خود پیاز و گوشت آب دارن،بعد بزار تو یه قابلمه و گازو روشن کن ۳ الی ۴ ساعت طول میکشه تا بپزه خیلی خوشمزس😋