2737
2734
عنوان

خانما میشه بهم ایده بدید

63 بازدید | 3 پست

همسرم دوماهه خیلی درگیر کاره و همش سرکاره و ماموریته تو این چندوقت انقدر درگیر بوده یه خرده ازهم فاصله گرفتیم از طرفیم اون تایم خالی داشته من درگیر کار و دانشگاه بودم دلم میخواد یه کاری کنم یه خرده جو خونه عوض بشه مثلا یه جشن کوچیک دونفره بگیرم ولی نمیدونم به چه مناسبت یا یه مسافرت یه روزه بریم ولی یه خرده متفاوت  و با ایده های قشنگ ولی نمیدونم اصلا چی کار کنم 🥴

به نظرتون چی کار کنم ؟

عزیز اگ‌ تلگرام داری گروه ملکه همسرتان باشید رو سرچ کن عضو اونجا شو کلی سیاست و ایده و ...یادمیگیری❤️😘

یع خوانندع خاموش بودم 😐که تبدیل شدم بع یع خواننده فعال 🤪😁...چ بسا سابقم از بعضیاتون بیشترم باشع🤭 ....اصن دلمم مخاد تو همه تاپیکا نظر بدم😕🤨😅....طُ مآهِـ عآصِمُونِهـ منی∞🌸🎈یع آدم متاهل و متعهد😉🤭...دوست دارم آقایی جونم😍❤️...دعاکنید انشالله آبان ماه بدون مشکل عروسی بگیرمو💃 و سال دیگش عکس بی بی چک مثبت براتون بزارم🤪🤪😐😍❤️ و اینجوری شم🤰🤱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزمم♥️♥️

فدات❤️

یع خوانندع خاموش بودم 😐که تبدیل شدم بع یع خواننده فعال 🤪😁...چ بسا سابقم از بعضیاتون بیشترم باشع🤭 ....اصن دلمم مخاد تو همه تاپیکا نظر بدم😕🤨😅....طُ مآهِـ عآصِمُونِهـ منی∞🌸🎈یع آدم متاهل و متعهد😉🤭...دوست دارم آقایی جونم😍❤️...دعاکنید انشالله آبان ماه بدون مشکل عروسی بگیرمو💃 و سال دیگش عکس بی بی چک مثبت براتون بزارم🤪🤪😐😍❤️ و اینجوری شم🤰🤱
2728