2733
2739
عنوان

ایندموبه باد دادم

1114 بازدید | 89 پست

توروخدا گزارش نزنید ففط کمکم کنید مثل یک خواهر مطمئن باشید اگر بهم کمک کنید به زندگی خودتون برمیگرده ...

رابطه بدون دخول داشتم باکره ام خودم هم راضی به رابطه نبودم اما انقدر شخصیتم ضعیفه فکر میکردم اگر رد کنم ازم زده میشه و از دستش میدم 

یکبار رابطه داشتم صبح اورژانسی خوردم همون لحظه

عصرش هم رابطه بدون هیچ قرصی

الان اگر حامله باشم مجبورم با کسی که ده سال ازم بزرگتره ازدواج کنم میخواستم اول کامل بشناسمش غلطی کردم که مثل خرتوش موندم اونقدر پشیمونم که میخوام بمیرم

اونقدر زدم تو شکمم شکمم سیاهو کبودشده یعنی من حاملم؟

نفهمیدم، باکره و میترسی حامله باشی؟

میشه؟

من راشینم، تنها و مستقل، دل‌شکسته و ناراحت، دلسرد و بی‌رحم، پرتلاش خستگی‌ناپذیر، موفق و توانا... مامان خانم جونم، خیلی دوستت دارم خیلی زیاد، با اینکه حسم یک طرفست، هم به خودت و هم به بابایی. آن خدایی که بزرگش خواندی! به خدا مثل تو تنهاست ... بخند:) بی‌پاسخ موندنت بخاطر شعور پایینته نه بی‌زبونی من×_× اگه درمورد مد و زیبایی سوالی بود، تا جایی که در توانم باشه درخدمتم گوگولیا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا فک کردی حامله ای!؟

سوال خوبیه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738

😐😐😐مگه گرده افشانیه ک بدون دخول حامله شی 

حتی اگه با دخولم باشه تو از ارزشت کم نمیشه ن مجبوری با همون ازدواج کنی ن ایندت خراب شده

روزای خوب تو راهه😍                   تیکر رسیدن به هدفمه😍    
چرا فک کردی حامله ای!؟

یکی از دوستای من باکره بود و حامله شد تو عقد

تعجب نداره

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب 🙏 برای شادی روح داداشِ ۲۵ سالم ک پرکشیده اگ دوس داشتی صلوات بفرست رفیق🖤🥀🖤🥀🖤

احتمال داره که با یه بار باردار بشی ولی کمه از اخرین وقت پریودیت چقدر میگذره؟

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2706