2737
2739

وای منم دارم به همین فکر میکنم

امشب ۱۲ به بعد تاپیک میزنم راجع بهش

بابا خیلی گرونه

من پسر عمه دوست پسرم کارخونه مبل و‌‌ تخت و‌میز صندلی دارن

خب ازین نظر شانس اوردم 

لااقل با تخفیف میگیرم

اما بقیه چیزها 

والا یه ست خواب من دیدم کم کم ۱۶ تومنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والله یکی همینجا تاپیک زد.وسایل برقیاشو خریده بود همه مارکای خوب به همراه یخچال ساید ۸۵ میلیونی و بدون وسایل چوبی و سرویس چینی و پلاستیکی و فرش ۱۴۰ تومن شده بود

یسری وسیله برقی خریده بود واسه آشپزخونه فقط.

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
2738
یعنی بقیش رو شوهرش اورده بود

نه.قرار بود بخره.حالا گفت وقتی کامل چید میخواد عکس بذاره.دیگه راست و دروغش با خودش.

گفت فرشاشم مادربزرگش دستبافت تبریز خریده.

وسایلی هم که شوهرش میخواست بخره فقط تی وی و لوستر بود همین.

تهرانی بود.خانواده شوهر هم اراکی.

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
بنظرت یه دست چینی ۱۸ نفر زن بیاره و ی دست چینی ۱۲ نفره مرد کافیه؟

اره بابا. الان که دیگه مثه سابق نیست خانواده ی زیاد چتر بشن خونه ادم هر هفته ۳۰ نوع سرویس لازمش بشه. یه چیز شیک کافیه. منم همینکارو میکنم. 

بنظرت یه دست چینی ۱۸ نفر زن بیاره و ی دست چینی ۱۲ نفره مرد کافیه؟

یه چینی واسه مهمون بگیر.یه مدل هم واسه دم دستی.

زیاد هم هست.سخت نگیر.

منم تهرانی هستم والا نمیدونم چیا با عروسه چیا با داماد. 

والله منم تهران هرکیو میشناسم فقط وسایل صوتی تصویری و لوستر و فرش با خانواده شوهره.

شمالیا ولی معمولا ۴ قلم کالا مثل یخچال گاز فرش و تی وی رو رسم دارن.

معمولا بزرگترا که دور هم جمع میشن تکلیف اینچیزارو تعیین میکنن.اگه اینکارو نکردید با همسرت یه صحبت دوستانه داشته باش

2706