2733
2739
عنوان

خیلی تنهام دوست دارم بمیرم

610 بازدید | 37 پست

خیلی اعتماد به نفسم کمه، درون گرام، کم حرفم، زرنگ نیستم از اخبار و سیاست بدم میاد اما همه در موردش صحبت می‌کنند، اهل غیبت نیستم، کسی دوستم نداره، هیچ کی جذب من نمی‌شه یکی که یکم باهام حرف میزنه بعد عقب میکشه انگار باهام حال نمیکنه، نمیتونم بلند بخندم تو جمع، نمیتونم یک دوست پایه داشته باشم، در برخورد اول با هر کسی میفهمم خیل ازم خوششون نمیاد برای همین خودمو تحمیل نمیکنم به کسی، نمی تونم تو بحث ها شرکت کنم سعی میکنم یک جمله یا دو جمله میگم بعد ساکت میشم بشتر گوش میدم، تو جمع شلوغ هم زود حوصلم سر میره، شوهرم ازم بدش میاد میترسم دو روز دیگه پسرمم بگه آه این چه مامانی هست دارم. بخدا خسته شدم هی خاستم، خودمو تغییر بدم اما نشده دوست دارم نباشم دیگه زودتر بمیرم راحت شم 😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دقیقا عین خودتم😐😂

خانما جان شوشوتون  رلتون زیدتون عن اقاتون لایک نکنید 😫دهنم سرویس شد 🥴خسته از جانی که گرفتار تن است💔                    دلتنگی های آدمی را باد ترانه میخواند                  رویاهایش را آدم بی ستاره نادیده میگیرد             و هر قطره اشکی به زهر چشم می ماند                 های و هویش را در آستانه افق محو میکند            در آتش عشق میسوزد و ....آرام آرام                     در گورستان دریا غرق میشود...
2738

عزیزم اینا چیه میگی در مورد خودت

تو هیچ ایرادی نداری فقط اعتماد به نفس نداری

فقط خودتو دوست نداری

این باعث همه اتفاقات بد زندگی و روابط اطرافیانته

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
2706