2737
2734
عنوان

بنظرتون این عروس خیلی پرو نیست یا من حساسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره پررو که هست ولی شما نمیتونید بهش چیزی بگید چون بهتون میگه که شما هم اضافه اید بهتره که مادرجونتون بهش تذکر بده 

شازده کوچولو گفت: به نظر میرسه آدم چیزای زیادی برای خوشبخت بودن لازم داره......گفتم:نه اینطور نیست. خوشبختی از بودن میاد نه از داشتن؛ از تقدیر و قدردانی بابت هرآنچه الان داری؛نه از عجله برای بدست آوردن چیزایی که نداری. آسون ترین و مستقیم ترین راهِ خوشبختی،خوشحال کردن آدمهایی هست که در اطرافمون هستن.   عشق رو باید با عشق ورزیدن یاد گرفت. همه ی ما توانایی عشق ورزیدن داریم، حتی با یه لبخند،چون این کار به همون اندازه به خود ما انرژی میده که به کسی که بهش لبخند زدیم  

فقط خدا به مامان جون صبر بده... من از اینجا از دستتون سرسام گرفتم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

عزيزم شما پدرومادردارين چرا خونه مادربزرگت زندگي ميكنيد اگ اونجا نباشيد نيازي به حرص خوردن هم نيست زنداييت ادم تنبل وبي مسوليتي هست مادرجونت خودش ازبس مثل مادر من كاراي نوه شو كرده شده وظيفه اش والا مامان خودبچه دست به سياه وسفيد نميزنه 

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
2738
طفلی مامان جونت، همتون اونجایین خو. 

مامانجونم حقشه پرووشون کرده وقتی جلو اونا هی میگه کاش فلانی (اجیم ک مریضه)الهی کرونا بگیره بمیره و هی نفرین میکنه مامانمو ک چرا بچه مریض بدنیا اوردی حقشه تازه حرف خوباشه

اخه بچش همش میگه تو منو بشور منم حالم بد میشه خو‌.اونم زور میکنه اگرم بگیم نه عربده میکشه

خوب بذار اینقدر عربده بکشه تا پدر و مادرش بیان ببرن بشورنش 

شازده کوچولو گفت: به نظر میرسه آدم چیزای زیادی برای خوشبخت بودن لازم داره......گفتم:نه اینطور نیست. خوشبختی از بودن میاد نه از داشتن؛ از تقدیر و قدردانی بابت هرآنچه الان داری؛نه از عجله برای بدست آوردن چیزایی که نداری. آسون ترین و مستقیم ترین راهِ خوشبختی،خوشحال کردن آدمهایی هست که در اطرافمون هستن.   عشق رو باید با عشق ورزیدن یاد گرفت. همه ی ما توانایی عشق ورزیدن داریم، حتی با یه لبخند،چون این کار به همون اندازه به خود ما انرژی میده که به کسی که بهش لبخند زدیم  
حتی ببخشید پ ی پ ی هم کنه بچه ب داییم میگ تو بشورش 

بیجا کرده. بگو هرکی کیف کرده وزاییده خودش بشوره. مدیونی اگه اینکاروکنی. بگو هروقت مادرش مرد اونوقت میشورمش

اغلب اوقات نمیدانیم که خوشبختیم، درحالی که واقعا هستیم،... 
مامانجونم حقشه پرووشون کرده وقتی جلو اونا هی میگه کاش فلانی (اجیم ک مریضه)الهی کرونا بگیره بمیره و ه ...

خواهرت چند سالشه، ایشالا ک همیشه سلامت باشین .توی یک واحد زندگی میکنین یا دو واحد مستقل ؟

اخه بچش همش میگه تو منو بشور منم حالم بد میشه خو‌.اونم زور میکنه اگرم بگیم نه عربده میکشه

وا. نشور. رد کن. ب نشنیدن بزن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706