2410
2553

زنداییم هرهفته سه شنبه ک میشه با بچش میان خونه مامانجونم تا یکشنبه و دوشنبه اینجان فقط واس ی روز‌میره خونه خودشون .بچشم ی دختر لوس و غرغروعه ک حق نداریم بهش بگیم تو اتاق رو فرش کثیف کاری نکن باید بری دستشویی.همه کاراش با مامانجونمه یا داییم خودش میره اون اتاق تا ظهر میخابه بچشم صب زود بیدار میشه و گریه باهام بازی‌کنید واینا.مامانش ی تکون ب خودش نمیده .تااخرشبم همش سرصدا میکنن مراعات نمیکنن غذام نمیپزه همش مامانجومم.مام خونه نداریم پیش مامانجونم زندگی میکنیم اجیمم مریضه شبا با زور میخابه اینام سرصوا میکنن اجیمم بیدا  میشه گریه و جیغ.بعدم ک خودزنداییم میره خونه خودش بچش رو باز میذاره اینجا.بعدم میگ میارمش اینجا بی تربیت شده خب نیارش ک باادب باشه 😖

طفلی مامان جونت، همتون اونجایین خو. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

حتی ببخشید پ ی پ ی هم کنه بچه ب داییم میگ تو بشورش 

زن و شوهریه این گلم. اما شما اصلا اصلا براش انجام ندین

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2720

خونه زندگی داره خونه مامان جونت چیکار میکنه😒

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

ی ضرب المثل هست ک میشه

مهمون از مهمون بدش میاد

صابخونه از هر دو 

شما در مقامی نیستی ک ب کسی بگی بیاد یا نیاد 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2714

انسان بی مراعاتی هستش و بی شعور

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝

خودتون اونجا زندگی میکنید بعد میگی اونا نیان 😂😂😂😂😂

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2706