2737
2739
عنوان

هرکی مهربونه بیاد به منم یاد بده

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 137 پست

من هرکسی بهم بدی کنه ، راستش اصلا دیگ ناراحتم نمیکنه بنظرم هر ویژگی هر فردی یه ظرفیتی داره من از صمیمی ترین دوستم بدترین ضربه رو خوردم واقعا کمرم شکست 

برا همین وقتی کسی چیزی میگه حرفی میزنه یا کاری میکنه که ناراحت بشم نه نفرین میکنم نه فوش میدم نه به خدا واگذار میکنم

واقعا بی تفاوت بی تفاوت نسبت به اون موضوع عکس العمل نشون میدج

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عضویت منم به همین دلیله که میخوام بدونم چه رفتاری جلو زن آینده ام بروز ندم تا جنگ صلیبی شکل نگیره.😂 ...

هیچی همینطوری بامزه باشی جنگ نمیشه ک 😄😄😂

مهربون و صبور باش و در عین حال مقتدر حله دیگه

اصلا حس آرامش نمیگیره من فقط خودم و عذاب میدم همین 

عزیزم تو  خودت لایق بخشیدن دیگرانی چون آرامش تو زندگیت میاد 

بعد من منظورم این بود توضیحات رویا جان  بسیار آرام میکنه ذهنتو 

آرامش سهم دلها یست که نگاهشان بسوی خداست،به خدا که متصل باشی نه زود رنجیده میشوی ونه دوست داری کسی را برنجانی💚💚💚
2742
عضویت منم به همین دلیله که میخوام بدونم چه رفتاری جلو زن آینده ام بروز ندم تا جنگ صلیبی شکل نگیره.😂 ...

😁😁😁😁 بهترین دلیل برای حضور یک آقا در نی نی سایت فقط همین میتونه باشه

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
هیچی همینطوری بامزه باشی جنگ نمیشه ک 😄😄😂 مهربون و صبور باش و در عین حال مقتدر حله دیگه

خب هستم ولی احتمالاته که بشه.

رفته بودم خونه خواهرم کمک کنم فرشارو بشوره. مادرشوهرش تو زمستون آبگرمکن رو خاموش کرد.😐😐😐جدا از یخ زدنم فرشه خوب شسته نشد. بعد که تموم شد آبگرمکن رو روشن کرد.

خب هستم ولی احتمالاته که بشه. رفته بودم خونه خواهرم کمک کنم فرشارو بشوره. مادرشوهرش تو زمستون آبگرم ...

کار خواهرتم عجیب بوده زمستون چرا فرش شسته خب !!!

کار مادرشوهرشم ک بدتر 😂😂

2738
کار خواهرتم عجیب بوده زمستون چرا فرش شسته خب !!! کار مادرشوهرشم ک بدتر 😂😂

زمستون که اسفندماه قبل خونه تکانی. و عجیب تر شوهرش که اصن نیومد کمک کنه فرشو پهن کنم دیوار.

من کلا ادم بی خیالی ام

اصلا بدی ادما برام مهم نیس

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،

منم قبلا مهربون بودم هر کی هر کاری می‌کرد میبخشیدمش

ولی الان به این نتیجه رسیدم مهربون بودن به درد آدما نمی خوره😑

وفادارم به رؤیایی که هر گز قسمت من نیست 💙هنوزم اسمت که میاد منتظرم برگردی 🖤 بدجور شکستیم ولی بازم دوست دارم در حالی که ازت متنفرم  این بدترین🙂 پارادوکس دنیاست 🖤عشقتون پایدار 🙂
عزیزم تو  خودت لایق بخشیدن دیگرانی چون آرامش تو زندگیت میاد  بعد من منظورم این بود توض ...

باور میکنی هیچ آرامشی تو زندگیم ندارم هر روز هم افسرده تر میشم وحس میکنم کسی منو دوست نداره همش ازم سواستفاده میکنند

زمستون که اسفندماه قبل خونه تکانی. و عجیب تر شوهرش که اصن نیومد کمک کنه فرشو پهن کنم دیوار.

پسر همون مادره دیگه 😄😄

کاش میداد قالیشویی خب این ک ن کمکی داره ن مادرشوهر مهربونی دلش میاد از داداشش کار کشیده 

2706