2737
2739
عنوان

هرکی مهربونه بیاد به منم یاد بده

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 137 پست

تا خودت نخوای هیچکس نمیتونه کمکت کنه عزیزم

فقط اگه خودت خواستی میتونی فراموش کنی و ببخشی

که صد البته اگه خیلی اذیتت کرده باشن خیلی سخته

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم

ب خودم میگم هرکاریم کنه مثلا اگر جای تو بودم  دلم میسوخت براش یه ندت بد میشدما ولی بعدش میگفتن پیره ننهاس بلاخره یا من فراموش میکنم یا دلم میسوزه منواینجوریم ممکنه تحمل کنم ولی هیچ وقت رابطم مث قبل نمیشه 

💜Army 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم شاید آلزایمره ؟    

الزایمرخوبیه دوسش دارم 🥰🥰

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
2731

اگه سلامتی ت برات مهمه بیخیال شو. چون خودتو نابود میکنی.یه خدایی هس که میبینه .آدم که از فردای خودش خبر نداره پس شاد زندگی کنیم .عکس العمل نشون نده تا بیشتر اذیتت نکنن.خنده ی تو بزرگترین صلاح در مقابل هر کی ک اذیتت میکنه نزار به خواسته شون برسن و ناراحتت کنن 

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....
2740
ب خودم میگم هرکاریم کنه مثلا اگر جای تو بودم  دلم میسوخت براش یه ندت بد میشدما ولی بعدش میگفتن ...

منم اینجوریم اما وقتی میبینم شوهرم باخانواده من سرده میگم پس منم همونجوری مثل اون رفتارکنم

وااای دیگه بیشتر ترکیدم ک 😄😄😄😄😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁😁خدا نکشتتون خودت و خواهرت رو 

عضویت منم به همین دلیله که میخوام بدونم چه رفتاری جلو زن آینده ام بروز ندم تا جنگ صلیبی شکل نگیره.😂😂😂😂برای برادرم شکل گرفته

تو تاپیک تجربه رویا یی ۲ ،رویا جون مفصل در مورد بخشیدن صحبت کردن خیلی خوب توضیح دادن آدم حس آرامش میگیره با خوندنش 

دوست داشتی بخونی صفحه ۳ هست 😊

آرامش سهم دلها یست که نگاهشان بسوی خداست،به خدا که متصل باشی نه زود رنجیده میشوی ونه دوست داری کسی را برنجانی💚💚💚