2737
2734

یه چیزی بگین یکم امید بگیرم لطفا 

حالم خیلی بده 

روز به روز استرسم بیشتر میشه 

پس فردا اولین امتحان نهاییمه 

۱ ماه و نیم دیگه هم کنکور 

دوست دارم زودتر تموم بشه و با خیال راجت بدون استرس بتونم زندگی کنم برم گواهینامه بگیرم باشگاه برم فیلم ببینم راحت بخوابم:)

راسته که میگن از جلسه کنکور میای بیرون نیگی کنکور همین بود ؟ یا الکی میگن؟:)

وزن 

والا منم خیلی استرس کنکور دارم ولی خداروشکر یه دو سه سال دیگست

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره راست میگن

تمام انسانها باهم مساوی هستند به جز انهایی که مخالف برابری هستند✊🏻اگه هنوز فکر میکنی زن کالاست و باید آک باشه و به اینکار میگی حیا و نجابت،کسی که سنش بالاست و ازدواج نکرده ترشیدست،پسر اوردن شاهکاره،مردا میتونن هرکاری کنن چون مردن،ما باید بدنمونو طبق سلیقه مردا تغییر بدیم،باید جوری رفتار کنیم که پسندیده شیم‌‌‌، ..لطفااااا منو ریپلای نکن و تو تاپیکام اظهار نظر نکن💕

یعنی وقتی بهش فک میکنم سرم از درد تیر میکشه

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان میشه یه صلوات بفرستید🙏🥲ای کاش روزی برسه که تاپیک بزنم خدایا شکرت پزشکی قبول شدم و قطعا اون لحظه بهترین لحظه عمرم خواهد بود من هدفمو مشخص کردم پس از این به بعد به خودم قول میدم با تمام توانم سعیمو کنم تا بهش برسم  پس به امید روزای بهتر 💕😍ناشنوا باش وقتی دیگران از محال بودن آرزوهات سخن میگویند😊خدایا من به معجزه هایت ایمان دارم😍😘💕خدایا من  چیزی نمبینم چون آینده پنهان است ولی آسوده ام چون تورا میبینم😍وتوهمه چیزرا .....
اره راست میگن

چیو راست میگن

کنکور اصن غول نیست . من بعد چند سال دوری از درس به خودم اومدم و تو 3 ماه و نیم خوندم رتبم زیر 2 هزار شد (برای کنکور 99)
الان هم باز پشت کنکورم

رفقا برام دعا کنید خیلییییییی  محتاجم به دعاهای قشنگتون💖🙏
2738
چیو راست میگن

ک‌میگی همین بود

تمام انسانها باهم مساوی هستند به جز انهایی که مخالف برابری هستند✊🏻اگه هنوز فکر میکنی زن کالاست و باید آک باشه و به اینکار میگی حیا و نجابت،کسی که سنش بالاست و ازدواج نکرده ترشیدست،پسر اوردن شاهکاره،مردا میتونن هرکاری کنن چون مردن،ما باید بدنمونو طبق سلیقه مردا تغییر بدیم،باید جوری رفتار کنیم که پسندیده شیم‌‌‌، ..لطفااااا منو ریپلای نکن و تو تاپیکام اظهار نظر نکن💕
ک‌میگی همین بود

اگه راست میگفتن تو کنکور تجربی همه پزشکی قبول میشدن🤣🤦‍♀️

بله عزیزم

چه رشته ای

اگه راست میگفتن تو کنکور تجربی همه پزشکی قبول میشدن🤣🤦‍♀️

عزیزم کلاس چندمی الان؟ 

اگه دهمی از همین اووووول سفت و سخت بگیر و پایتو قوی کن راحت میتونی قبول شی

از دهم هر سال حسابی بخون همون پایه رو تست کار کن 

اینجوری وقتی کنکوری بشی فقط تمرکزتو میزاری رو خوندن دوازدهم و مرور دهم و یازدهم 

رتبتم خوب میشه 

وزن 
کنکور اصن غول نیست . من بعد چند سال دوری از درس به خودم اومدم و تو 3 ماه و نیم خوندم رتبم زیر 2 هزار ...

سلام ماشالله خیلی خوب شدین میتونید بیشتر توضیح بدین؟

من صفر مطلق نیستم ولی اونطوریم خوب نیستم بنظرت از الان روزی 14تا15ساعت میتونم زیر 6000شم؟

هوشم خوبه بنظرم فقط بی انگیزم

2706