2733
2739
عنوان

غذا چی درست کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 60 پست
ان شاءالله همین امیر پیش بیاد  آره والا ان شاءالله که قبول میشی..گریه نکن. دلم روشنه که قبول م ...

قربونت برم من

کاش خدا زودتر به فریاد دلمون برسه آبجی میدونی یه جایی هستم احساس غریبی میکنم بعد باهمون حس و اینا درس میخونم شب که میخوام بخوابم دلشوره‌و دلهره میاد سراغم

وضع توروهم تا حالا کشیدم ولی فهمیدم به صلاحم نبوده واقعا که رفت فهمیدم مریضی روانی داره خدارو خیلی شکر کردم که ازهم جداشدیم

ولی آجی دلم میخواد به هرچی تو دلته برسی به هرچی

برا ارامش دلم صلوات میفرستی؟!؟! برای همتون فرکانس مثبت میفرستم♥️
قربونت برم من کاش خدا زودتر به فریاد دلمون برسه آبجی میدونی یه جایی هستم احساس غریبی میکنم بعد ب ...

فدات بشم عزیزم .......ان شاءالله که میرسه خدا بنده هاش تنها نمیزاره ......الهی خدا به همین سختی که میکشی نگاه میکنه...ان شاءالله قبول میشی....

مچکرم فدات بشم...من اگه روانی هم باشه بازم دوستش دارم..اگه حرفی که دوست هاش میزنن درست باشه..چند بار پرسیدم میگن دوسم داره ...اونم بهش سخت میگذره..

دعا کن این فاصله کم بشه

امروز یه خانوم بهم گفت سوره احزاب بنویسم از ساعت ۱ دارم می نویسم  هنوز ۳ تا صفحه نصفی مونده .. دست هام درد گرفتن ..ولی ارزش داشتن عشقم داره این درد ها🙃

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تن ماهی باسیب زمینی سرخ کرده

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
2731
فدات بشم عزیزم .......ان شاءالله که میرسه خدا بنده هاش تنها نمیزاره ......الهی خدا به همین سختی که م ...

عزیزم ...چقد دوست دارم به ارزوت برسی و باخوشحالی بگی برگشت

2738
خوب داره بد هم داره  بعدم از خوبی خودته که من خوب میبینی 🤗❤

قربونت برم من عزیزدلم میای باهم یکم بحرفیم؟

قربونت برم من عزیزدلم میای باهم یکم بحرفیم؟

فدات بشم گلم 

آره میام ولی یه چند دقیقه دیگه زودی میام باید حدیث کسا بخونم زودی میام

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤
فدات بشم گلم  آره میام ولی یه چند دقیقه دیگه زودی میام باید حدیث کسا بخونم زودی میام

باشه اومدی دیدی نیستم بدون خوابم ابجی...خدانکنه گوگولیم

2706