2733
2734
عنوان

توروخدا بیاین بگید حق با منه یا شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2025 بازدید | 151 پست
بعدش نوشت تو زندگی حرف جرف منه باید اجرا کنی به مادرمم میگم زنم گفت دوست نداره بیاد دیدنت 

براش پیام بده حرف حرف اقام اما عزیز دلم خوشتیپ کن بریم مامانت با دیدنت انرژی بگیره کیف کنه

شوهرت از اون مرداس که دوس داره حرف حرف خودش باشه پس تو همیشه باید از شگرد      چشم_اما      استفاده کنی تا بقولی خر بشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفت میگم به مامانم ک اره زنم گفته نمیخام مادرتو ببینم منم گفتم مادرت هیچوقت دروغاتو باور نویکنه من د ...

😳😳😳😳 چه مغز نارسی. چرا بره به مامانش بگه. وای خدای من

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2728
بعدش نوشت تو زندگی حرف جرف منه باید اجرا کنی به مادرمم میگم زنم گفت دوست نداره بیاد دیدنت 

یا خدا مگه اسیر گرفته🤦🏻‍♀️

لطفا درخواست دوستی ندین🙂           با افتخار یک کیدرامر😍 (فن لی جونگی اوپا)     زندگی را ﺳﺨﺖ ﻧﮕﯿﺮﺭﻭﻧﻖِ ﻋﻤﺮِ ، ﭼﻨﺪ ﺻﺒﺎﺣﯽ ﮔﺬﺭﺍﺳت💖💖 
حیلی بچه ننس گفت نیاری ندارم بیای من خودم تصمیم میگیرم هرکی ناراحته کونشو بزاره تو اب یخ

ببخشید ولی زندگی با شوهر بچه ننه پیرت میکنه

فکر کن هرروز به خاطر ننش یه دعوا را بندازه نمیشه ک!

از اون دسته دخترایی هستمـ!🌙🍊 که اگه برام سنگ پرتاب کنی برات گل پرت میکنم 🌸⚠️اما با گلدونش اونم سر قبرت-!-_-💕💣﴿ تیکر بارداریـ نی تیکـر 🐣🍓آرزومـه○→🌈💛﴾ منـ مث کاکاکتوسم😐💕 خار دارم نیا نزدیک🌵🌴🌜ادمـ خوبیـ باش خوبا کمـ نشدنـ-!🌸💙👌
2740
گفت میگم به مامانم ک اره زنم گفته نمیخام مادرتو ببینم منم گفتم مادرت هیچوقت دروغاتو باور نویکنه من د ...

محل نده بگو متاسفم‌ برا انتخابم نمیدونستم همچین گاوی هستی وگرنه عمرا با یه گاو ازدواج نمیکردم

من بودم میگفتم اصلا نمیام میخوای چیکار کنی 😐 

ببخشید خیلی حرصی شدم از کارش نمیخوام دعوا راه بندازم بینتون ، ولی اگر رو ببینه و با این تهدیدای مسخره بخواین به حرفش گوش کنین دفعه بعدم تکرارشون میکنه برای به کرسی نشوندن حرفش😶