2733
2734
عنوان

توروخدا بیاین بگید حق با منه یا شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2025 بازدید | 151 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی بمیرم برات حالا برای تو خرج میکنه یا نه

عزیزم بنظرت مشکل شوهرت از چیه

از کارشه؟

قبل عوض شدن کارش اینطوری بود یانه؟

مادرش چیزی نگفته بیاد بت بگه؟

از اون دسته دخترایی هستمـ!🌙🍊 که اگه برام سنگ پرتاب کنی برات گل پرت میکنم 🌸⚠️اما با گلدونش اونم سر قبرت-!-_-💕💣﴿ تیکر بارداریـ نی تیکـر 🐣🍓آرزومـه○→🌈💛﴾ منـ مث کاکاکتوسم😐💕 خار دارم نیا نزدیک🌵🌴🌜ادمـ خوبیـ باش خوبا کمـ نشدنـ-!🌸💙👌
حالا ننش زنگ زد چی بگم 😔

بگو پسرتون زیادی وابستت بتون

بگو ببخشید ولی وحید)مثلا گفتم خیلی دستوری صحبت میکنه

بهتر نیست کمی باهاش صحبت کنید

از اون دسته دخترایی هستمـ!🌙🍊 که اگه برام سنگ پرتاب کنی برات گل پرت میکنم 🌸⚠️اما با گلدونش اونم سر قبرت-!-_-💕💣﴿ تیکر بارداریـ نی تیکـر 🐣🍓آرزومـه○→🌈💛﴾ منـ مث کاکاکتوسم😐💕 خار دارم نیا نزدیک🌵🌴🌜ادمـ خوبیـ باش خوبا کمـ نشدنـ-!🌸💙👌
2731
خودش برگشت چیکارش کنم

زیاد محل نده

دورباش ازش

ولی ریز نگاش کن

گوشیتو بگیر دستت الکی بخند حرصش دراد

عزیزم بنظرت مشکل شوهرت از چیه از کارشه؟ قبل عوض شدن کارش اینطوری بود یانه؟ مادرش چیزی نگفته بی ...

نبابا کلا یدونه پسره از تربیت مادرشه سرباز مادرشه یه مدت خیلی باهام دعوا میکرد بعد گفتم مشاور گفت نه دفعه بعد اگ اینجوری کردم میریم الان باز شروع کرده الانم میره اونجا به ننشو خواهراش کلی دروغ پشت من میگن 😔😔

الهی بمیرم برات حالا برای تو خرج میکنه یا نه

چیزی ازاونابمونه آره ولی براجهازخواهراش وام گرفته برای عمل باباش وام گرفته برای کلیه ی مامانش خونمونوفروخت خرجشون تاآسمونه ماهی بالای ده تومن حقوقشه براخودمون هیچی نمیمونه

خداجونم مواظب بچه هام باش
نبابا کلا یدونه پسره از تربیت مادرشه سرباز مادرشه یه مدت خیلی باهام دعوا میکرد بعد گفتم مشاور گفت نه ...

بره بگه

اون بالاییه قاضیه

خودش همچیو میدونه

مادرشوهرتم زیاد تحویل نگیر

بره بگه اون بالاییه قاضیه خودش همچیو میدونه مادرشوهرتم زیاد تحویل نگیر

نبابا از وقتی دستش برام رو شده دیگ تحویلش نمیگیرم اوایل گول زبون چربشو خوردم دستشم میبوسیدم همین هفته پیش رفت برای جهاز من فرش خرید بدون اینکه نظری از من بپرسه دیگ حال نمیکنم باهاشون کلا😔

حالا ننش زنگ زد چی بگم 😔

با احترام باهاش صحبت کن. به هر حال بزرگتره. بهش بگو که سوء تفاهم شده و شمادیدی شوهرت گرسنه است ناهار نخورده دلت سوخته گفتی اول ناهار بخوره بعد برید خونه اون.  که اگه هم پسره بهش حرف پرت و پلا گفته باشه خنثی بشه.

ولی کلا باید یه فکر اساسی کنی. ببین عزیزم از قدیم گفتن حرمت امامزاده به متولیشه. شما اگه خودت واسه خودت ارزش قائل باشی نباید اجازه بدی بهت توهین کنه چه با حرف چه رفتار چه عمل. اگه خودت واسه خودت ارزش قائل نشی باور کن هیشکی تو این دنیا برات ارزش قائل نمی شه.

الهی چقدر سختی کشیدی درکم میتونی کنی😔

اسی زنگ بزن مشاور تلفنی خودت کمک بگیر

قبل عقد اخلاقش همینطوری بود؟

یانه؟

باهم بهتر بودین؟

اسی زنگ بزن مشاور تلفنی خودت کمک بگیر قبل عقد اخلاقش همینطوری بود؟ یانه؟ باهم بهتر بودین؟

میمرد برام الانم میگم خب اگه ادم بدیم طلاقم بده میگه نه دوستت دارم ما از اونا حیلی سر تریم😔

نبابا از وقتی دستش برام رو شده دیگ تحویلش نمیگیرم اوایل گول زبون چربشو خوردم دستشم میبوسیدم همین هفت ...

فرشی که باید با وسایل خونت ست کنی اونا انتخاب کردن بدون نظر پرسیدن؟ 😵‍💫

عزیزم خواهرانه بهت میگم  اولین کار برو مشاور 

شما هنوز خیلی فرصت داری برای ازدواج ، اگر ممکنه بعد ها این اتفاق بیفته و جدا بشید از الان اقدام کن قبل ازین که دیر بشه

2706