2733
2734
عنوان

توروخدا بیاین بگید حق با منه یا شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 2025 بازدید | 151 پست
فرشی که باید با وسایل خونت ست کنی اونا انتخاب کردن بدون نظر پرسیدن؟ 😵‍💫 عزیزم خواهرانه ...

اره بخدا یه فرش شلوغو پیرزنی خریده برای خونه ای ک اصلا معلوم نیست چه حوریه اونوقت من عاشق صورتیم میخاستم خونم صورتی سفید طوسی فنگ شو باشه رفته قرش سرمه ایی گرفته😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بخدا یه فرش شلوغو پیرزنی خریده برای خونه ای ک اصلا معلوم نیست چه حوریه اونوقت من عاشق صورتیم میخ ...

خیلی جوونی واسه حرصای اینجوری 

اون فرشو ببر بفروش، صورتی اخه با سرمه ای ست نمیشه باید وسایل دیگتم با اون فرش سرمه ای ست کنی کل تم خونتو بهم زدن  🤦‍♀️

کلا بی درکن پس خانوادگی 😔

خیلی جوونی واسه حرصای اینجوری  اون فرشو ببر بفروش، صورتی اخه با سرمه ای ست نمیشه باید وسایل دی ...

زنه دوست داره خونه پسرش قصر باشه درصورتی ک کلاسیک حیلی وقته لز مد افتاده همه عاشق سادگین😔

2731
زنه دوست داره خونه پسرش قصر باشه درصورتی ک کلاسیک حیلی وقته لز مد افتاده همه عاشق سادگین😔

میفهمم منم دوست ندارم تم خونه پر رنگ باشه 

اصلا اول باید محیط خونه رو ببینیند سرمه ای  فکر میکنم اگر خونه کوچیک باشه کوچیک تر نشونش میده 

اونو ببر بفروش یجوری😐

اره بخدا یه فرش شلوغو پیرزنی خریده برای خونه ای ک اصلا معلوم نیست چه حوریه اونوقت من عاشق صورتیم میخ ...

اسی اعصابمم داغون شددد

مگه اونا تعیین کننده انتخاب خونت هستن؟؟؟ سلیقه تو باید تو خونه باشه

عروس باید خودش خونشو انتخاب کنه

به هیچ وجه زیر حرف زور نرووووووو

از اون دسته دخترایی هستمـ!🌙🍊 که اگه برام سنگ پرتاب کنی برات گل پرت میکنم 🌸⚠️اما با گلدونش اونم سر قبرت-!-_-💕💣﴿ تیکر بارداریـ نی تیکـر 🐣🍓آرزومـه○→🌈💛﴾ منـ مث کاکاکتوسم😐💕 خار دارم نیا نزدیک🌵🌴🌜ادمـ خوبیـ باش خوبا کمـ نشدنـ-!🌸💙👌
2740
اسی اعصابمم داغون شددد مگه اونا تعیین کننده انتخاب خونت هستن؟؟؟ سلیقه تو باید تو خونه باشه عروس با ...

شوهرم کاری کرد ک یدونه دوستم ندارم دیگه گفت با همشون قطع ارتباط میکنی خیلی تنهام😔

اوووه بفروشم اون موقع دهنمو سرویس میکنن با زخم زبوناشون گیر بدجایی افتادم😔

بجهنم ب درک

مگه خودش مادرشوهرش خونشو انتخاب کردههه

مادرشوهر اتقدر پرووووو(ببخشید البته)

زخم زبون بزنه بجاش زندگیت طوریه که میخای

بگو مگه شما زندگی قراره بکنین

تا میتونین خونتونو دور کنین ازش

از اون دسته دخترایی هستمـ!🌙🍊 که اگه برام سنگ پرتاب کنی برات گل پرت میکنم 🌸⚠️اما با گلدونش اونم سر قبرت-!-_-💕💣﴿ تیکر بارداریـ نی تیکـر 🐣🍓آرزومـه○→🌈💛﴾ منـ مث کاکاکتوسم😐💕 خار دارم نیا نزدیک🌵🌴🌜ادمـ خوبیـ باش خوبا کمـ نشدنـ-!🌸💙👌
شوهرم کاری کرد ک یدونه دوستم ندارم دیگه گفت با همشون قطع ارتباط میکنی خیلی تنهام😔

بگووووو شوهرمی

مادرم که نیستی

بابام نیستی که تعیین کنی باکی قطع ارتباط کنم

بگو تو همرو از خودت رنجوندی فک نکن من اینطوریم

بجهنم ب درک مگه خودش مادرشوهرش خونشو انتخاب کردههه مادرشوهر اتقدر پرووووو(ببخشید البته) زخم زب ...

خالا تصمیم دارم انقد چیزای دیگمو روشنو ساده بگیرم میاد خونه پسرش غصش بگیره از فرشش البته اگه شوهرم بزاره داشتیم ارکوپال انتخاب میکردیم تصویری زنگ زده بود به ننش اون بگه کدوم

حالا برا حرص دراری مادرشوهرتم شوهرتو خر کن همشونننننن خرکه بشن هرکاری میکنن فردا یه رژ بزن موه ...

دلت خوشه خواهر منتظز زنگ مادرشوهرمم ک دعوام کنه منم بهش بگم التن برات میفرسنم پیامای پسر عزیزتو😔

2706