2737
2739
عنوان

marzi و املت سبزیجات برای بچه ها😋

| مشاهده متن کامل بحث + 3926 بازدید | 78 پست
به به خانوم هنرمند    من عاشقتمااااااا هم خااااانومی هم هنرمند هم با شخصیت هم باکمالااااا ...

عزیزی واسم یک دنیا💓

خیلی بهم لطف داری عزیزدلم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
چرا؟ خیلی سالم و مقویه و بچه از کوچیکی باید عادت به خوردن سبزیجات بکنه

نمیدونم خیلی بد غذاست گوجه و اینارو تو بدنج بهش میدم مثلا پیتزارو نونشو میخوره مواد رویی شو ن و اینکه ی سوال دیگه مرضی جان شش تا تخم بلدرچین باهم ضرر نداره؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم خیلی بد غذاست گوجه و اینارو تو بدنج بهش میدم مثلا پیتزارو نونشو میخوره مواد رویی شو ن و اینک ...

دختر منم خیلی بد غذاست هیچچچچچچی نمیخوره اما این غذا رو دوست داره 

البته کامل نمیخوره

در مورد تخم بلدرچین هم ۱ وعده اس و در هفته یک بار این مدلی برنامه داره بقیه اش رو تخم مرغ معمولی میخوره از دکترش هم سوال کردم گفت ایرادی نداره

و اینکه دختر من خیلللللی زیاد دوغ میخوره و اینه که من با دادن گرمیجات بهش مجبورم یه جوری تعادل رو برقرار کنم توی رژیم غذاییش 

2728
حالا چرا انقدر زیاد 😉 دوغ میخوره؟؟😀 چی توی دوغ دیده آخه؟

نمیدونم واقعا😐

من همش در حال حرص خوردنم از دستش

نگرانم سردیش کنه بدن درد بگیره🤕

مایعات خیلی کم میخوره کلا فقط دوغ رو دوست داره

من یه روز دوغ بهش دادم ببینم دوست داره که نوشیدنی بعد از غذاش دوغ باشه دیدم خوشش اومد خوشحال شدم 

غافل از اینکه پیله خواهد کرد⁦🤦🏻‍♀️⁩

فقط هم دوغ نعنایی عالیس میخوره

نمیدونم واقعا😐 من همش در حال حرص خوردنم از دستش نگرانم سردیش کنه بدن درد بگیره🤕 مایعات خیلی کم ...

نگران نباش سردیش نمیکنه.فکر نکنم برای بچه سالم اونقدری طبع بدن و سردی و گرمی مهم باشه.

این چیزا توی سن بالاتر نمود پیدا میکنه.

اگه خیلی نگرانی دوغ گوسفندی براش درست کن.

نگران نباش سردیش نمیکنه.فکر نکنم برای بچه سالم اونقدری طبع بدن و سردی و گرمی مهم باشه. این چیزا توی ...

نمیدونم 

اینبار برای چکاب بردمش باید حتما از دکترش بپرسم

هیچ دوغی رو غیر از دوغ نعنایی عالیس نمیخوره 

روزی ۱۰ بار میاد لیوانش رو میاره 🤕

برادر شوهرم گفت ممکنه برای کلیه اش بد باشه زیادیش اینبار بردیش دکتر بکو به دکترش🤕🤕🤕

2740
پسر ده ساله من عاشق ماء الشعیره😐 البته که ما زیاد نمیخریم براش در حد هفته ای یا ده روزی یکبار ولی ...

دختر من هم دلستر خیلی دوست داره اما من اصلا نمیخرم 

مخصوصا بعد از ترمیم دندوناش به همه دوست و آشنا و فامیل هم سپردم و ازشون خواهش کردم ما رفتیم خونشون اصلا دلستر و نوشابه نخرن

نمیدونم  اینبار برای چکاب بردمش باید حتما از دکترش بپرسم هیچ دوغی رو غیر از دوغ نعنایی عالیس ...

حتما بگو ولی بعید مشکل خاصی داشته باشه.

احتمالا تفاهم نامه با شرکت عالیس امضا کرده شما خبر ندارین😁

دختر من هم دلستر خیلی دوست داره اما من اصلا نمیخرم  مخصوصا بعد از ترمیم دندوناش به همه دوست و ...

عزیزم بچه ۴ ساله رو میشه گول زد ولی پسر ده ساله🙄

حالا خداروشکر دندوناش سالمه و وزنشم نرماله با قد ۱۶۲ ۴۰ کیلوئه

وگرنه مجبور بودم شدت عمل بیشتری به خرج بدم...

حتما بگو ولی بعید مشکل خاصی داشته باشه. احتمالا تفاهم نامه با شرکت عالیس امضا کرده شما خبر ندارین😁

شاید 🤣🤣🤣

عزیزم بچه ۴ ساله رو میشه گول زد ولی پسر ده ساله🙄 حالا خداروشکر دندوناش سالمه و وزنشم نرماله با قد ...

راست میگی

بچه ۱۰ ساله خیلی توی خورد و خوراک قابل کنترل نیست

امیدوارم هیچوقت مشکلی براش پیش نیاد و نوشیدنی مورد علاقه اش رو بخوره عزیزم