2737
2734
عنوان

زردی کودک تو رو خدا بباین

281 بازدید | 36 پست

سلام بچه ها من پسرم ۵ روزشه دیروز بردمش متخصص کودکان گفت زرده البته خودم میدونستم بیمارستان گفته بود هیچی نگفت انجام بدم فقط گفت هر چی دوست داری بخور هیچی لازم نیست بخوری که خوب شه خودش خوب میشه ولی مگه میشه بی خیالش شد امروز پاشدم دیدم بچم خیلی سرخه و پوستش چند تا جوش زده از گرمی همه میگن بهش ترجبین بده بخوره ولی هم دکتر و هم بیمارستان به شدت مخالفن که بهش چیزی جز شیر خودمو بدم تو رو خدا بیاین بگین چه کنم ؟ 

هم خاله ام هم مادر شوهرم به شدت تاکید دارن ترنجبین بده از طرفی شکمشم بهم ریخته است که البته دکترم گفت به خاطر شیر خوب منه 

هییییییس دلکم سکوت کن 

منم ترنجبین دادم واسه زردیش

با عرق کاسنی شستم بدنشو

خودمم سردیجات خوردم طبع شیرم گرم نباشه

تند تند شیر دادم و شیرخشک با ادرار زیاد دفع کنه 

یه شبم براش دستگاه مهتابی کرایه کردیم توخونه گذاشتیم سریع خوب شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم زردی پسر من روزدومش ۱۴ بود مردمو زنده شدم تاخوب شد الان نزدیک دوماهگیشه خوب شده....ترنجبینو خودت بخور چیزایه خنک بخور تخم شربتی خاک شیر پرتقال سیب شیرخشت بخور بهش شیر بده هرچی دستشویش بیشترباشه ب نفعشه زودتر زردیش پایین میاد

من دخترم زردی  داشت 

از اینایی که میگن دادم خورد اصلا تاثیرنداشت 

فقط موندم چطور خرف دیگرانو گوش کردم واینا رو دادم

عزیزم فقط اطلاعاتتو درمورد زردی ببر بالا 

همه بچه زردی میگیرن 

دکتر قطره بیلی ناستر میده اون خیلی خوبه دکترتو عوض کن 

راستی درجه زردی بچه ها فرق داره ،اینایی که زیر ده هستن معلومه زود خوب میشن 

مردم فکر میکنن چون این کارا رو کردن زود خوب میشن 

بازم خودت خوب میدونی 

معده بچه ضعیفه یکاری نکنی دو فردای دیگه بگی چرا رفلاکس داره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

هیچی جز نور مهتابی مخصوص خوبش نمیکنه.من پسرم ۳ مرتبه رفت بیمارستان نور گرفت تا خوب شد. زیاد هم بهش شیر بده

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

پسر من تا ۲۱ روز زردی داشت اونم زردی بالا. هیچ‌کاری جواب نداد . دو مرتبه هم بستری شد باز زرد بود. بمحض مرخص شدن از بیمارستان مجددا زرد میشد. دو روز شیر خشک دادم زردیش از بین رفت.

👨‍👩‍👦‍👦
2738

يه قطره اى داروخونه داره كه گياهيه و استاندارد هم هست

شكمش هم هر چى كار كنه بهتره

اگر به دكترش اعتماد دارى هر چى ميگه گوش بده

اگر هم نه، برو پيش يه دكتر خوب و تحت نظرش باش و هر چى ميگه گوش بده 😊

زردى ممكنه خودش خوب بشه و ممكنه هم خطرناك بشه

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
پسر من تا ۲۱ روز زردی داشت اونم زردی بالا. هیچ‌کاری جواب نداد . دو مرتبه هم بستری شد باز زرد بود. بم ...

منم میخوام بدم دکتر گفت ابدا نمیدونم چی کار کنم 😔شوهرمم میگه تو بیشتر میدونی یا دکتر

هییییییس دلکم سکوت کن 
منم ترنجبین دادم واسه زردیش با عرق کاسنی شستم بدنشو خودمم سردیجات خوردم طبع شیرم گرم نباشه تند تن ...

این روش ها عالیه منم اومده بودم همینا رو بگم.

استارترکدو بادمجونی رو رنده کن بریز روی بدنش اونجاها که زرده

بعد از آبش هم یک قاشق بده خوره

2706