2737
2739

خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه بگه😭

دخترم باوزن ۲کیلوتوهفته۳۷دنیا اوند بعدش خیلی خوب وزن اضافه میکرد ۲۷روزگی۳۲۸۰بودیکماهگی۳۵۰۰بود 

۳۵روزگی۳۹۰۰امروزکه۴۲روزشه شده۳۸۰۰چرااخه چه دلیلی داره مثل همیشه شیرمیخوره ودستشویی میکنه😭😭

امضاندارم انگشت☝میزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستگاهاب وزن خطا داره

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728

خودت وزنش کردی هر بار؟ اخه من میبردم بهداشت هربار یکی کارشو انجام میداد یه بار بهم گفتن دور سرش رشد نکرده یک هفته دیگه بیا، بماند که چی کشیدم تو یک هفته اخر معلوم شد نفر قبلیه عدد و اشتباه نوشته

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 
2740
خودت وزنش کردی هر بار؟ اخه من میبردم بهداشت هربار یکی کارشو انجام میداد یه بار بهم گفتن دور سرش رشد ...

اصلا امکان اشتباه نیست اینارو یکیشومتخصص وزن کرده یکیشوترازوی وزن کشیه خونه یکیشوبهداشت مگه میشه همگی اشتباه کنن

امضاندارم انگشت☝میزنم

۱۰۰گرم چیزی نیست نگران نباش، 

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
اخه ۱۰۰گرم نیست که ۲۱ بردم ۳۹۰۰بودتالان اضافه بایدمیکرده که کم کرده

اوووو من بچه بودم انقدر کم زیاد کردم مامانم عین شما حرص میخورد الان سرهمون حرصا انواع مریضیارو گرفته نترس هیچی نیست 

2706