2733
2734
عنوان

از زندگیتون چی فهمیدین؟ بیاین بگین

2163 بازدید | 48 پست
سلام این مطلبو تو یه سایت دیدم جالب بود حالا شما هم بیاین تجربه هاتونو بگین.............. من از زندگی فهمیدم.... فهمــیده ام که نباید بگذاری حتی یک روز هم بگذرد بدون آنکه به همسرت بگویی " دوستت دارم" . 61 سال فهمــیده ام که وقتی گرسنه ام نباید به سوپر مارکت بروم . 38 ساله فهمــیده ام که می شود دو نفر دقیقا به یک چیز نگاه کنند ولی دو چیز کاملا متفاوت ببینند. 20 ساله فهمــیده ام که وقتی مامانم میگه " بعداً راجع بهش صحبت میکنیم " این یعنی " نه" 7 ساله فهمــیده ام که من نمی تونم سراغ گردگیری میزی که آلبوم عکس ها روی آن است بروم و مشغول تماشای عکس ها نشوم. 42 ساله فهمــیده ام که بیش تر چیزهای که باعث نگرانی من می شوند هرگز اتفاق نمی افتند . 64 ساله فهمــیده ام که وقتی من خیلی عجله داشته باشم ، نفر جلوی من اصلا عجله ندارد . 29 ساله فهمــیده ام که اگر عاشق انجام کاری باشم،آن را به نحو احسن انجام می دهم . 48 ساله فهمــیده ام که بیش ترین زمانی که به مرخصی احتیاج دارم زمانی است که از تعطیلات برگشته ام . 38 ساله فهمــیده ام که باز کردن پاکت شیر از طرفی که نوشته " از این قسمت باز کنید" سخت تر از طرف دیگر است 54 ساله فهمــیده ام که مدیریت یعنی: ایجاد یک مشکل - رفع همان مشکل و اعلام رفع مشکل به همه. 34 ساله فهمــیده ام که وقتی مامان و بابا سر هم دیگه داد می زنند ، من می ترسم . 5 ساله فهمــیده ام که اگر دنبال چیزی بروی بدست نمی آوری باید آزادش بگذاری تا به سراغت بیاید . 29 ساله فهمــیده ام که در زندگی باید برای رسیدن به اهدافم تلاش کنم ولی نتیجه را به خواست خدا بسپارم و شکایت نکنم. 29 ساله فهمــیده ام که اغلب مردم با چنان عجله و شتابی به سوی داشتن یک "زندگی خوب"حرکت می کنند که از کنار آن رد می شوند . 72 ساله فهمــیده ام که عاشق نبودن گناه است. 31 ساله فهمــیده ام هر چیز خوب در زندگی یا غیر قانونی است و یا غیر اخلاقی و یا چاق کننده 48 ساله هر کسى مسئول خودش هست، هرکسى تو قبر خودش میخوابه، من باید آدم درستى باشم . 42 ساله فهمــیده ام مبارزه در زندگی برای خواسته هایت زیباست اما تنها در کنار کسانی که دوستشان داری و دوستت دارند! 27 ساله فهمــیده ام که وقتی طرف مقابل داد میزند صدایش به گوشم نمیرسد بلکه از ان رد می شود. 50ساله فهمــیده ام هرکس فقط و فقط به فکر خودشه، مرد واقعی اونه که همیشه و در همه حال به شریکش هم فکر کنه بی منت. 35 ساله فهمــیده ام برای بدست آوردن چیزی که تا بحال نداشتی باید بری کاری رو انجام بدی که تا بحال انجامش نداده بودی 36 ساله فهمیدم که اگر عشقی رو از دست دادی دیگه نمی تونی بدست بیاریش چون هیچ چیز مثل سابق نیست! و سعی کنی که فقط ازش به نیکی یاد کنی! م . ج 30 ساله فهمــیده ام که هیچ وقت نباید وقتی دستت تو جیبته روی یخ راه بری . 12 ساله فهمیدم که تا دیر نشده باید یه کاری کرد تا بعد ها غصه فرصت های رو که داشتی ولی استفاده نکردی رو نخوری... و بعضی وقت ها هم باید هیچ کاری نکنی تا وضع از اینی که هست بدتر نشه.... 31 ساله من هنوز چیزی نفهمیدم, فعلا قضیه خیلی مبهمه. 34 ساله فهمیدم تو این دنیا هیچ چیز اونقدر که فکر میکنیم مهم نیست بجز کسی که دوسش داری 52 ساله فهمیدم روی هیچ عقیده ای تعصب نداشته باشم چرا که چند سال بعد ممکنه برام مسخره و خنده دار بشه و هیچ عقیده ای رو مسخره نکنم چرا که شاید سال ها بعد آرمان زندگیم بشه. 30 ساله من فهمیدم که هیچ وقت اون چیزی رو که می خواهی به دست نمی آری و وقتی هم که بدست اوردی دیگه اون رو نمی خواهی . 37 ساله
دارم مامی میشم.... خدا بچمو سپردم بخودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فهمیدم زمان خیلی زود میگذره و وقتی میرسه که دیگه توان انجام کارهای مورد علاقم رو ندارم فهمیدم خیلی زود دیر میشه فهمیدم خیلی وقتا حرفایی رو که به دلایلی مثه احترام به طرف مقابل و خجالت و..... نزدم حناق میشه
🌹به تاریخ۱خرداد۱۴۰۳من سرطان را شکست دادم🌹من قوی نبودم، شجاع هم نبودم، من مجبور بودم، اجبار ادمهارو هم شجاع میکنه هم قوی🌹دیدم که کسی بر نداشت نعشم از روی زمین...خود نعش خویش به شانه گرفتم، گریستم🌹از درد به دور باشید🌹
فهمیدم به خاطر تظاهر به کسی لطف و محبت نکنم. هر وقت محبتم خالصانه بوده طرف مقابلم درکش کرده و محبتمو جواب داده. اگر هم جواب نداده من ناراحت نشدم چون اندازه دل خودم بهش محبت کردم نه اندازه درک اون
خدا جونم تورو دارم و خیالم تخته
فهمیدم وقتی تو تمام لحظه هات داری به یکی فکر میکنی و عشقت داره فوران میشه اون ممکنه به اندازه مورچه هم هیچ حسی بهت نداشته باشه و تو ممکنه 10 سال از عمرتو تباه کنی به خاطر یه احساس احمقانه و غیر منطقی ولی حالیت نباشه خخخ
🍃❤️خدایا بی نهایت شکرگذارتم❤️🍃
فهمیدم کسی که دروغ میگه و از روی حسادت و چشم به هم چشمی میخواد ازت جلو بزنه وکسی که تو زندگی دست پا میزنه که تو رو عذاب بده و اسم این کارشو میذاره سیاست نه تنها زرنگ نیست بلکه یه احمق به تمام معنی و زندگیشو برای خودش جهنم کرده و حالیش نیست دیدم زیاد کسایی که دنبال عیب دیگرانن ولی دقیقا همون عیبو خودشون یا بچه هاشون پیدا میکنن خخخ
🍃❤️خدایا بی نهایت شکرگذارتم❤️🍃
فهمیده ام تنهایی بهتر از بودن با آدمهایست که فقط دردهایشان را با تو قسمت میکنند فهمیده ام همه ی دوستت دارم ها و عشق ها دروغ است فهمیده ام مردها هیچوقت تو را برای خودت نمیخواهند فهمیده ام آدم ها همیشه برای حرف مردم زندگی میکنند فهمیده ام که دروغ تمام دنیای آدم های اطراف من است فهمیده ام دنیا پر است از آدم های حسود که لبخندشان را از دردهای تو وام میگیرند فهمیده ام باید خودم باشم و خودم، هیچ دستی نیست که بهم کمک کنه و یا زبانی که دلداری دهد، و یا گوشی که بشنود و آرامت کند و بعد کنایه ی دردهایت را نزد فهمیده ام دوست واقعی اصلا وجود ندارد... فقط و فقط خدا فهمیده ام ما خیلی دیر خدا را پیدا میکنیم فهمیده ام گاهی خیلی زود دیر میشود
2706