2733
2734

دختر دیروز صداش گرفته یهویی بعد امروز ک بیدار شد خروسک کرده بود و انگار عفونت کرده کرونا نباشه😭😭😭😭😭😭😭

من همونیم ک هیچوقت باور نمیکردم مامان بشم همونی ک شوهرم ب بچه ای محبت میکرد از حسادت دق میکردم همونی ک دیگه امید ب بی بی چک زدن نداشتم دیگه  خیال بافی نمیکردم ک بچم تو بغلم باشه همونیم ک امیدم ته کشیده بود درست وقتی ک نا امید شدم درست وقتی ک دیگه بریدم برام معجزه شد اره من ب دستهای خدا خیره شدم معجزه شد😍 الان دخترم ۲ سال و نیمشه  نا امید نشین

فک نکنم گرفتگی صدا به تنهایی کرونا باشه

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالشه  ببر دکتر و حواست به تب و اسهال باشه  نترس بچه ها سریع خوب میشن

تب نداره فعلا ولی عرق سرد میکنه گردنش بردیم دکتر آمپول زد براش اسهالم نداره فعلا

من همونیم ک هیچوقت باور نمیکردم مامان بشم همونی ک شوهرم ب بچه ای محبت میکرد از حسادت دق میکردم همونی ک دیگه امید ب بی بی چک زدن نداشتم دیگه  خیال بافی نمیکردم ک بچم تو بغلم باشه همونیم ک امیدم ته کشیده بود درست وقتی ک نا امید شدم درست وقتی ک دیگه بریدم برام معجزه شد اره من ب دستهای خدا خیره شدم معجزه شد😍 الان دخترم ۲ سال و نیمشه  نا امید نشین
2728

خدا نکنه ،نگران نباش دمنوش پونه و آویشن برلش درست کن .سیب و عسل خالص بهش بده .ووبعد یه چیزی که حتما خوبش میکنه و درجا اثر داره داروی امام کاظم هستش یعنی سریع اثر میکنه حتما بهش بده

این علائم دلیل نمیشه دکتر ببرین 

من خواهر زاده ی دو سالم کرونا گرفت ولی 

زمانی که کل خانواده گرفتن بچه هم تب و اسهال و بی اشتهایی پیدا کرد چند روز 

پزشک اطفال دوتا شربت داد یکی زینک بود فکر کنم 

2738

۳ سالشه

پسره برادر شوهرمم دقیقااااااااا اینجوری شد چند روز بعدشم کله بدنش قرمز قرمز شد 

بردن دکتر گفتن احتمال داره کرونا باشه اگه خوب نشه بستری باید بشه 5سالشه

منم گفتم چرته این یچیز خورده حساسیت گرفته 

آزمایش و اینا دادن فهمیدن سوسیس خورده اینجور شده الانم خوبه خوبه

خییییییییااااااااااالت راحت دخترت ببینی ملون یا خربزه یچی خورده گلوش گرفته هیچی نیس 

ببر دکتر متخصص اطفال از هیچیم نترس کرونا کجا بوده بابا

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔

نه نیست ان شاالله به چیزهای بد فکر نکن غذای گرم بهش بده آب ورم عسل بهش بده ان شاالله زود زود خوب بشه

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏

نترس شاید الرژی داره خلطهاش عفونی شده الان هوا همش سرد وگرم میشه بچهامریض میشن اگه جایی نرفتی مسافرت یامهمونی جای نگرانی نیس

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
2706