2737
2734
عنوان

ی راه حل کاربردی لطفا

145 بازدید | 15 پست

پیشاپیش ببخشید ک طولانیه فقط توروخدا اگه راهکاری دارید بگید

من با شوهرم خوبم خداروشکر،اونم خیلی منو دوس داره و خداییم داره، حقوق شوهرمم بدک نیس،واسه خونه هم(منظورم خورد وخوراکه)همه چی جور میکنه خداروشکر،حتی مثلا اگه بگم وای دلم هوس فلان چیزو کرده میریم برام میخره،یا مثلا دکتر رفتم یا دندون پزشکی حدود ی تومن جراحی دندون عقلم شده اصلاااااا حتی یکبارم ی غر کوچولوم نزده

ولی واسه پوشاک و لوازم ارایشی ی مقدار اذیت میکنه

مثلا برا عیدم خب همون مانتو و کفش و روسری و این چیزایی ک میخواستمو میخره،ولی مثلا اگه همینجوری ی روسری دیدم یا ی مثلا تاپ دیدم یا ی کیف خواستم(و میتونم بگم ن اینکه بخوام صرفه جویی کنم نه،ولی کلا چیزایی ک میپسندم همه تقریبا ارزونه)مثلا ی کیف گوگولی تو دیجی کالا دیدم بهش گفتم وای این چقد نازه  اینو بخر برام،رفته کیفامو اورده جلوم گذاشته میگه اینهمه کیف دیگه کیف میخوای چیکار(حالا اون کیفه30تومن بود  )بهش میگم بابا حالا تو گیر سی تومنی؟میگه نه میگم انقد داری باز میخوای چیکار!حالا انقدم ندارما کلا شاید چهارپنج تا باشن ک سه تاش کلا ست مانتوهام هستن،من کلا همیشه میگم میگردم چیزی ک ب دلم میشینه میخرم ولی ارزون ک اگه سالی ده تا کیفم خواستم بتونم بخرم نه اینکه مثلا ی کیف بخرم500تومن،اینجوری دوس ندارم خو

الان نزدیک2ساله عروسی کردیم من ی رژ خریدم و ی پیرهن تو خونه ای،(غیر از لباس عیدم)الان نزدیک دوسه ماهه میگم رژم داره تموم میشه بریم بخریم دیگه دیده از هیچ راهی نمیتونه پیش بره میگه اینا سرطان زاست واسه چی میزنی اصن  یا کلا میگه پول ندارم  بعد خودش اگه ی چیزی دلش بخواد از زیر سنگم شده جور میکنه

کلا معتقده ی چیزی باید تا مرز پارگی و ترکیدن پیش بره تا بریم بخریم

از همه راهیم رفتم با مثلا سیاست و مهربونی رفتم،با قهر رفتم،با تشر و دعوا رفتم کلا فایده نداره،

وکلا میگم من ادم ولخرجی نیستم و تا چیزی واقعا ب دلم نشینه یا بهش احتیاج نداشته باشم نمیخرم(ک اینم خیلی کم پیش میاد)

و معتقدم پولی ک براش زحمت کشیده شده حیفه ادم ب راحتی خرجش کنه و من هدفام بلند تر از چارتا لوازم اوایشی واین چیزاس،میگم هنوز باید خونه بخریم و....ولی میگم نمیخوام مث بعضیا 24ساعت تو بازار چشمم ب هرچی افتاد بخرم(هستن فامیلامون واقعا)ولی نمیخوامم برا ی چیزی ک میخوامم انقد حرص بخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهیانه یه مقداری هر چند کم ازش بگیر واسه اینجور چیزایی که دوست داری بخری

نمیده خییییلی گفتم،حتی اولی ک عروسی کردیم،چون ی سوئیت50متری دیوار ب دیوار خونه باباش اینا ساختن و قرار بود ما بیایم اینجا،بهش گفتم بهم ماهیانه ی مقدار بده،مثلا فک کن داریم اجاره خونه میدیم حالا اصن تو یک سوم ی اجاره خونه رو بده مثلا100،200ولی بازم فایده نداره

2728
منم مشکل تورو دارم برا خونه وسایل برقی و این چیزای حدید راضی نمیشه بخرم همشون قدیمی شدن و بدرد نخور ...

چیکار کنیم والا،من ک اصن کپ کردم اخه خیلی برام عجیبه تو خونه بابام اینا والا این خبرا نبود

من همیشه میگم نمیدونم چرا وقتی ی زنی خرجش کمه،چرا مردا پررو میشن

منم مشکل تورو دارم برا خونه وسایل برقی و این چیزای حدید راضی نمیشه بخرم همشون قدیمی شدن و بدرد نخور ...

من درواقع خرجم صفره،ما همون اول برای لوازم ارایش عروس(ک اونم بابام خرید)ی بندانداز برقیم گرفتیم ولی خیلی دردم میومد و استفادش نمیکردم،بیرون ارایشگاه 20میگرفتن برا اصلاح شوهرم هی نق و نوق ک گرونه واین حرفا بعد زنداییم گفت بیا پیش من من نصف بیرون ازت میگیرم منم میرفتم پیش اون ک ی شب شوخی داشتیم میکردیم سر ی چیزی شرط بستیم شوهرمم گفت اگه من برنده شدم باید بزاری اصلاحت کنم(کلا از کارای ظریف کاری خوشش میاد)خلاصه من باختم و شوهرمم با همون بنداز شروع کرد و ابروهامم دفعه اول ی کوچولو خراب کرد و باز دفعه ی بعدم گفت خودم اصلاحت میکنم و الان شاید باورت نشه ولی من الان دیگه ابروهامو دست هیچکس ب غیر شوهرم نمیدم اخه دقیقا همونجوری ورمیداره ک من دوس دارم خخ،پس دیگه خرج ارایشگاهم ندارم(رنگ،ماسک،پاکسازی این چیزام ک خودم نمیخوام    

2738
عجیبه🙄فک میکنم نمیخوادتوچشم باشی..نمی‌خواد به ظاهرات برسی که توچشم باشی....والاچیز دیگه به ذهنم نمی ...

اره خسبس نیس واقعا

پدرشوهر من خیلی صریح بخوام بگم پخمس،ینی بود و نبودش تو خونه ی اینا هیچ فرقی نمیکنه و تازه مادرشوهرم ی بند دارع خوردش میکنه جلو همهههههه،اینو گفتم ک بگم شوهرم مث بقیه پسرا تو چیزای زنونه چشاش بازع،و من حدسم اینکه ب خرید و این جور چیزای مامانش نگا میکردع همیشه و اون براش ملکه شده و فک میکنه منم باید مث مامانش لباس بپوشم و اضافه تر دیگه احتیاجی نیس،اخه چون تقریبا تو چیزای زنونه خونمون 90درصدش الهام گرفته شده از مادرشوهرمه،نمیدونم والا من ی مقدار این حدسو میزنم

بعضیها اینجورین دیگه باید کم کم عادتش بدی مثلا بگی اگه یه کارگر بیاری خونه خونه رو تمیز کنه چقدر میگیره خوب من بیشتر روزا خودم خونه رو تمیز میکنم توهم درقبلش یمقدار پول بده اگه چیزی دلم خواست بخرم دل منم به این چیزای کوچیک خوشه سعی میکنم اسراف نکنم ولی من بااینا خیلی خوشحال مبشم نمیخوای خوشحالی ویژه منو ببینی اونم با لحن خیلی نرمو کودکانه   یا بگو من مهریه ام اینقده خوب نمیشه ازالان خورد خورد بهم بدیش البته اینو تو مرحله بعد بگو اگه روش اول جواب نداد و مبلغش خیلی زیاد نباشه مثلا ماهی کمتر ۵۰۰ تومن 

2706