2733
2739
عنوان

کار درستی کردم؟

172 بازدید | 14 پست

تو حیاط بودم دیدم درزدن درو که باز کردم بچه خواهرم ۷ سالشه با گریه خودشو انداخت بغلم که یه اقای دنبالم کرده منم دستشو گرفتم بردمش بیرون گفتم کی بود نشونم بده گفت لباس مشکی تنش بود خلاصه دوتا کوچه اونورتر اون اقا رو پیدا کردم بهش گفتم خجالت نمیکشی با این قدو هیکل بچه اذیت میکنی مرده شروع کرد فحاشی و حمله کرد طرف من منم عصبانی شدم یه پس گردنی زدم بهش و پرتش کردم اونور مردم ریختن نزاشتن دیگه بنظرتون کار درستی کردم؟

آره

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بله عزیزم ولی کاش زنگ میزدید به پلیس.. پشتش میرفتید زنگ میزدید پلیس بیاد خودتون اگه درگیر بشید خطرنا ...

دیگه وقتی بچه اینجوری خودشو پرت کرد تو بغلم دلم طاقت نیورد

کار خوبی نکردی ضعیف کشی کردی

زورت رو به یه مرد بیچاره رسوندی؟ 

برید با هم قد خودتون دعوا کنید  

عشق عالیترین و نهایترین هدفی است که بشر در آرزوی رسیدن به آن است   ویکتور فرانکل
2706