2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه ها من ب با یکی همو دوس داشتیم و اومد خاستگاری و لی خانوادم راضی نشدن ب هر دری زدیم و آنجا همه چی ب هم خورد بعدش بازم باهم بودیم تا اینکه ایشون گفتن باید جدا شیم گفت همه ب من میگن توعتقلی اون دختر و حساس باید ازدواج کنه گفت من نمخوام پا من بسازی و یه شب زمستونی رفت هستین بقیش بگم

2738
بچه ها من ب با یکی همو دوس داشتیم و اومد خاستگاری و لی خانوادم راضی نشدن ب هر دری زدیم و آنجا همه چی ...

بعد رفت من خیلی خیلی پیام میدادم ولی دیگه قبول نکرد و بلاک شدم چن سال زندگیم جهنم بود هر کاری کردم فراموش نشد یروز خطمو عوض کردم چون خراب شد و یهو یادم افتاد بهش پیام بدم بعد چن سال بهش پیام دادم معرفی کردم خودمو و جوابم داد در حد سلام احوالپرسی اینا  ولی روم نشد بگم هنوزم میخوامت هنوزم دوست دارم یبار ک حرف قبلنا شد گفت زندگیتو کن گفت راهی نداشتم نمدونم دوسم داره یا ن بچه ها من هنوز نتونستم فراموش کنم حس میکنم اونم دوسم داره ولی بخاطر شرایطمون اینطوری میکنه. وا زدواجم نکرده حالا میخوام دعا بگیرم از یه حاج خانومی ک خودش بیاد سمتم و بتونیم دوباره باهم باشیم بچه ها خواهشا نگین بد میشه خوب نیس  اینا سوالم فقط اینه بنظر شما اون منو دوس داره و اینکه اگه دعا بگیرم گنا دارم خدا میدونه من چقد دوسش دارم 😢

اگه وضع مالی پسر خوب باشه ازدواج میکته و معطل نمی مونه. مطمعن باش دوست نداره وگرنه چشم داره میبینه ع ...

کلا تو زندگیش خیلی ضربه خورده از هر لحاظ بعد منم دیگه گفت ب فکر ازدواج نیس کلا 

2706