2737
2734
عنوان

توروخدا بیاین بگین چیکار کنم

103 بازدید | 13 پست

بچه ها من پسرم یکماهه

نوک سینه هام کنده شده

رسیده به گوشت

کامل گوشتش معلومه 

روز به روز بدتر شدم

توروخدا کسی مثل من بوده؟

کلی پماد و روغن زدم هیچ ک هیچ

خداجونم مرسی که هوامو داری ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای چه بد  رابط سینه میخریدی اون اول  الان نمیدونم چیکار کتی  چند وقتی شیر خشک بده ...

چندبار با شیشه دادم 

داشت سینمو ول میکرد

من انقد زجر کشیدم باید کامل بذاری دهنش اون فقط نوکشو میگیره از شیرت بمال روش بذار هوا بخوره خشک بشه من یمدت با سرسینه سیلیکنی چیکو دادم تا یکم بهتر شد بعدشم برفکش اذیت کرد

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
من انقد زجر کشیدم باید کامل بذاری دهنش اون فقط نوکشو میگیره از شیرت بمال روش بذار هوا بخوره خشک بشه ...

سر سینه زدم انقدررررر دردش بدتر شد گذاشتم کنار

چقدر طول کشید تا خوب شد؟

واسه شمام انگار کنده بود؟

2738
بدرختی من اینه ک شیرم قابل دوشیدن نیست فقط با میک بچه میاد

ماساژ بده زیر دوش گرم کیسه اب گرم بذار

شیر افزا بخوردایم اب گرم و شیر گرم و سوپ گرم بخور

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
سر سینه زدم انقدررررر دردش بدتر شد گذاشتم کنار چقدر طول کشید تا خوب شد؟ واسه شمام انگار کنده بود؟

برو دکتر منم داغون بودم تا چندین ماه

دکتر چیکار کرد؟

دو سری رفتم دارو داد یمدت خوب بود

ولی زیر دوش و کیسه یادت نره