2737
2739
بله دوستم تو اوج نا امیدی ازدواج کرد همسره مومن و کارمند بانک خونه ماشین،تفریح،عاشق دوستمه ...

هزار ماشاء الله

خداروشکر😍🥰❤

خدا بغلش کرده😍❤💚

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره 

ببین نمیدونم چرا ولی زیاد دیدم 

بنظرم تلاش و اینا زر مفته خدا باید بخواد 

هرکیو دیدم یهو اوج گرفت حتی فکرشم نکرده ولی سر راهش قرار گرفت 

دختر خالم خیلی شانس داره دست به هرکاری میزنه خاکش میشه طلا 

2728
خوشبحالش

ان شاءالله قسمت شما و بقیه گلم

اصلا یه جوری بود که خدا خودش تمام درای بسته ی زندگیشو باز کرد

یه مشکل براش پیش اومد

از نظر مسافت کیلومترها با اون آقا فاصله داشت و به شیوه ی عجیبی با هم آشنا شدن همسرش گفت پشتتم و مشکلتو حل میکنم بعدم همسرش خانواده هارو راضی کرد و ازدواج کردن

دماغشو عمل کرد ادامه تحصیل دادن جفتشون

فقط بچه نداشتن تا چندسال اول

دیگه خبرشو ندارم

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   

یه فامیل دور داشتیم سماور طلا پیدا کرده بود زیر خاکی

ولی خب یدفعه پولداریشون رو رو نکردن کم کم

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

اره الحمدلله دوتا برادرام.معمولی بود وضعشون ولی با سرمایه کم شروع کردن الان سودهای میلیاردی دارن از ته دل خوشحالم براشون

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2738
2706