2733
2734

سلام عزیزانم 😁

یه سوال 

عکس رو میشه در نت سرچ کرد و فهمید که نتی هست یا خیر. خوب، این هیچ.

حالا می خوام ببینم اگر یه عکس از نت دانلود شه ، توی گالری، از روش اسکرین شان گرفته شه ، اون وقت اطلاعات عکس ، میشه چیزهای جدید ؟ و دیگه معلوم نیست حتی هست یا خیر ؟ برام مهمه لطفا

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

خودت امتحان نکردی؟

فکر کنم دستکاری کنن تو برنامه ای مثل پیکس آرت عوض میشه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه نکردم 

یه تست کن حتما❤

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

الان امتحان کردم 

اسکرین از صفحات گوگل مثل سایتها،  باشه یا صفحات کروم باشه یا از عکسای گالریت باشه تو اطلاعات یعنی آخر نام عکس قید میشه که مثلا goolgle ، ghrom, gallary یا... 

تاریخ نیلادی  اسکرین شات  هم جزو اسم اسکریناست  

اینم مثال 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
الان امتحان کردم  اسکرین از صفحات گوگل مثل سایتها،  باشه یا صفحات کروم باشه یا از عکسای گ ...

ممنونننننننمممممم

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
ممنونننننننمممممم

اها ولی شک دارم وقتی عکسو فرستاد به کس دیگه یا اشتراک گذاشتش جایی اطلاعاتش برای دریافت کننده  دوباره تغییر میکنه یا نه ولی فک کنم تغییر میکنه 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2738
اها ولی شک دارم وقتی عکسو فرستاد به کس دیگه یا اشتراک گذاشتش جایی اطلاعاتش برای دریافت کننده  د ...

من فکر میکنم توی واتس و....، اصلا اطلاعات عکس نمیاد .

الان برای من این عکس توی واتس اومده . و ذخیره شده تو گالریم. فکر نمیکنم اطلاعات، اطلاعات پیشین عکس باشه

من فکر میکنم توی واتس و....، اصلا اطلاعات عکس نمیاد . الان برای من این عکس توی واتس اومده . و ذخیره ...

آره برا واتساپ فک کنم همینجوره 

سلام ببخشید اینجا سوال میپرسم فک میکنم شما اهل مشهد باشید و تو شمال زندگی کنید از حرفات ن تو تاپیکای مشهد فهمیدم

یه سوال ایا قیمت لباس تو مشهد و شمال فرق داره بنظرتون از اونجا خرید کنم یا همین شمال؟از لحاظ قیمت و کیفیت

2706