2733
2739
عنوان

شکست عشقی خورده ها فقط بیان که بعدش خودشونو جمع کردن...

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 123 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چجوری اخه بعد از عشق سابقت دل اینو داری به کس دیگه ای اعتماد کنی و قلبتو بش بسپاری ؟ :)

اولش اینجور بودم گفتم دیگه نمیتونم کس دیگه ای رو بپذیرم بعد که فکر کردم دیدم خیلی از خانما همچین اتفاقاتی براشون میفته و ادم باید خودش رو دوس داشته باشه و بهترین انتخاب رو برا خودش داشته باشه دیگه طرفم همچین طحفه ای نبود از چشمم افتاده بود 

توی سال کنکور این اتفاق افتاد ؟ خدا خیلی دوست داشت عزیزم ❤❤

یکسال قبلش عزیزم 

فک میکرد ازم سر تره  همون سال خیلی ضربه خورد درس خوندنم

سال بعد که سال اخرم بود به خودم قول دادم که کاری میکنم از کرده ی خودش پشیمون شه   وقتی قبول شدم به طور اتفاقی دیدمش تو پارک(البته آشنا بود هراز گاهی  تو مراسمو عروسی میدیدم همو)  دقیقا حرف خودشو بهش زدم    بهش گفتم تورو در حد خودم نمیبینم

2738
هیچی بااینکه دوسش داشتم نامزدیم بهم زدم چون اصلا نمیفهمید دوس داشتن چیه هنوزم دوسش دارم اما خوب منطق ...

حرفات حالمو بهتر کرد مرسی ۰❤❤

دختری که دیروز پاهای دویدنشو شکستی ،امروز بال پرواز دراورده..:)🤍
فقط زمان درستش میکنه،تلاش ما برای فراموش کردن هژچ اثری نداره فقط تنها کاری که میتونی بکنی اینه که تن ...

مرسی عزیزم ✅❤

اول از همه فهمیدم حس و ادمش استباهی بعدش فهمیدم خدا برای محافطت از من اونو از من دور کرده بعدشم گذر ...

شبیه شرایط من بود دقیقا...

الان بهتری خوبی ؟

بعد اون خیلی آدما رو امتحان کردم ک ب عشق برسم😂اللن فهمیدم اونا مرهم بودن😂خدا خیرشون بده دمشون گرم& ...

😂😂❤❤

2706