2737
2739

منم الان خیلی عصبی هستم

در حد انفجار مطمینم الان شوهرم بیاد دعوا داریم

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم قبلن خیلی عصبی بودم تایکی یچی میگف سریع جواب میدادم باعصبانیت اما الان خیلی خودموکنترل میکنم و راهش سکوت کردن به حرف طرف مقابلمه البته این سکوت فقط برای اینکه خشمم فرو بشینه و میشیته ،خیلی مهربونتر و خنده رو و خوش صحبت شدم نمیدونم چجوری ولی شدم روزگار بهم فهموند

2740
نه نفس عمیق بکش آیه انا لله و انا الیه راجعون رو بخون منم همین کارو انجام میدم

واسه شوهرم بخونم😂😂😂

تا اون حد نیس ک بخام بکشمش

ولی خیلی دلم گرفته بغض کردم

یه قضیه پیش اومد گفت به هیچکس نگی... گفتم باشه مامانش و آجیش هر چی از دیشب بم زنگ زدن من چیزی نگفتم

الان رفتم خونه مادرشوهرم دیدم شوهرمم اومد یهو مادر شوهرم گفت خبری نشد بت زنگ نزدن من همینجور موندم😏🤨🤨🤨 دیدم جوابشو داد و فهمیدم کل قضیه رو توضیح داده براشون😓😓

نمیدونم چرا فقط بمن گفت هیچکس نفهمه

۲ تا احتمال میدم یا منظورش از هیچکس خانواده خودم بودن یا اینکه نخاسته من به خانوادش بگم 

دارم میترکم

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
واسه شوهرم بخونم😂😂😂 تا اون حد نیس ک بخام بکشمش ولی خیلی دلم گرفته بغض کردم یه قضیه پیش اومد گف ...

نه بابا برای کشتن نیست که   خودت تکرار میکنی تا تلقین کنی که این دنیا ارزش خشم و ناراحتی نداره وای سلامت باشی همیشه چقدر خندیدم

به جای حرص خوردن ازش بپرس و اگه منظورش خانواده خودته علتش رو هم بپرس شایدم نخواسته تو رو درگیر کنه 

نه بابا برای کشتن نیست که   خودت تکرار میکنی تا تلقین کنی که این دنیا ارزش خشم و ناراحتی ندار ...

فدات گلم همچتین شما همیشه شاد باشی....

من درگیرش هستم واسه یه کاری اعتراض زده بود رد شد دیروز بمون گفتن بعد قرار بود دوباره اعتراض بزنه گفت به هیچکس چیزی نگی گفتم باشه ظهرم ک اومد گفتم خواهرت و مادرت زنگ زدن من نگفتم بشون گفتم بین خودمون بمونه تا جوابش بیاد بعد بشون بگیم

بعد از ۳ ساعت رفتم میبینم از کل ماجرا خبر دارن انگار فقط من دیر فهمیدم با تمام جزییات میدونستن...

الانم حالم خیلی خرابه چون واسه این کارش خیلی فشار عصبی روم بود و زجر کشیدیم دو نفری بعد اینجور گفت و خودش رفته گفته کلا ریختم بهم بغض داره خفم میکنه...

خودش هم فهمید ک ناراحت شدم ... وقتی ناراحت میشم یهو ساکت میشم😶😶😶

احساس میکنم خانواده منو غریبه خودش میدونه

کلا هزار فکر اومده تو سرم...

یبارم میگم شاید بش گفتم هر چی هست بجا اینکه اول ب خانوادت بگی من از زبون اونا بشنوم باید بیای به من ک زنت هستم بگی....

حالا خنگ فک کرده باید به اونا هم خودش بگه ک نگن چرا نیومدی به ما بگی و زنت گفته😭😭😭😭

خانوادش تو اولویتن براش