2733
2739
عنوان

دوستان ایا انجام دو غسل با هم ممکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 48 پست
اخه بالا یکی از دوستان گفتن اول باید جنابت انجام بدن بعد حیض

اول حیض! 

بحث حیض فرق میکنه 

چون مادامی که خانم از حیض پاک نشده باشه؛ رابطه حرام است 

پس باید پاک باشه که بتونه رابطه برقرار کنه 

ولی اگر به هر دلیلی‌ در مدت حیض نیاز به غسل جنابت باشه؛ اونجا دیگه فرقی نداره 

میتونه یک غسل، با نیت حیض و جنابت هردو انجام بده.  

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
اخه بالا یکی از دوستان گفتن اول باید جنابت انجام بدن بعد حیض

خانم بنده حکم شرعیش بهتون گفتم یک غسل به نیت مافی الذمه کافی 

حکم شرع مهمه نه نظر بقیه

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول حیض!  بحث حیض فرق میکنه  چون مادامی که خانم از حیض پاک نشده باشه؛ رابطه حرام است&nbs ...

وقتی یه بار غسل حیض کردی بعدش لکه کمرنگ اومد باز دوباره حیض به گردن ادم میوفته اگه حال غسل نداشته باشیم ورابطه. داشته باشیم بعدش برای هر دو بخایم غسل کنیم این میشه یانه؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

باید به نیت هردو ی غسلو انجام بدی. 

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
2728

دوستان در حال حیض حتی وقتی پاک شدید تا زمانیکه غسل نکردید نمیتوانید رابطه زناشویی با د خ و ل داشته باشید 

تاپیک توانبخشی یا ناتوان سازی رو بخونید سوالی بود در خدمتم 

یکی جواب منو بدههه

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
دوستان در حال حیض حتی وقتی پاک شدید تا زمانیکه غسل نکردید نمیتوانید رابطه زناشویی با د خ و ل داشته ب ...

ایشون گفتن بدون دخول بوده

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
دوستان در حال حیض حتی وقتی پاک شدید تا زمانیکه غسل نکردید نمیتوانید رابطه زناشویی با د خ و ل داشته ب ...

جواب منو میدی؟بالا هست

2740

بستگی ب مرجع تقلیدتون داره  داره  تقلید من رهبره گفته میتونین به نیت غسل حیض جنابت یه غسل کنید

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

واااا کی گفته😐

ایشون گفتن بدون دخول بوده

دخول حرامه وقتی غسل حیض نکردی ولی ممکنه به هر دلیل دیگه غسل جنابت به گردنت بیاد اون موقع کافیه با یک غسل نیت هر دو رو بکنی و تمام

تاپیک توانبخشی یا ناتوان سازی رو بخونید سوالی بود در خدمتم 
وای من که ۱۰تا غسل باهم انجام میدم همه رو تو نیت میگم غسل جمعه صبر ثروت سلامتی جنب🙈

میشه روش شست شوی خودتونم بگید موقع غسل

تابحال نشنیده بودم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
وقتی یه بار غسل حیض کردی بعدش لکه کمرنگ اومد باز دوباره حیض به گردن ادم میوفته اگه حال غسل نداشته با ...

تا مدت ده روز هر لکه ای حیض و بعد از اون استحاضه است 

شرایط رابطه در استحاضه رو از مرجعتون بپرسید؛ اطلاعی ندارم کامل 

ولی در طول حیض هر رابطه ای حرام است 

حالا اگر هم به اشتباه حوصله ی‌ غسل نداشتید و به هر حال رابطه برقرار شد و غسل جنابت بر گردنتون هست 

فرقی نمیکنه که کدوم اول و دوم 

یک غسل با هر نیتی؛ هرچه که به گردن دارید کفایت میکنه 

نیاز به تعداد زیاد غسل نیست 

شما در دلتون میدونید که غسل حیض و جنابت به گردن دارید؛ پس یک غسل به نیت همه ی اونچه که بر گردن دارید و خودتون میدونید انجام بدید کافیه

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
2706