2737
2734
عنوان

امازون

82 بازدید | 8 پست

میگم مس یتا حالا هرید کرده 

هزینه پستش چقدر میش؟ 

ب ایران ارسال میکنن؟ 

قیمتش تو امازون ب صرفه تره یا همینجوری بخریم؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

چی چی گفتی

بیشعوربودن زمان و مکان نمی‌شناسه آدم بیشعور همه جا خودشو نشون میده لطفاً یکم شعور،چه سرنوشت غم انگیزی دارد کرم ابریشم تمام عمر پیله می‌دوزد ولی به فکر پرواز است...،کجایی سهراب،آب را گل کردند زخمها بر دل عاشق کردند، که همین نزدیکی عشق را دار زدند،همه جا سایه دیوار زدند،گفته بودی قایقی خواهم ساخت و دور خواهم شداز این شهرغریب...،قایقت جا دارد؟من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول اینکه باید کریدیت کارت داشته باشید 

دوم اینکه تا برسه ایران سه بار گمرک میخوره باز در خونه هم هم مالیات میگیرند هم گمرک

من خودم شخصا خرید نکردم اما از اشناهام خرید کردن و اصلا به صرفه نبوده

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
2731
چی چی گفتی

کسی تا حالا از امازون خرید کرده؟ 

بقیش قابل خوندن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
فكر كنم كارت اعتباري ميخواد 

کارت اعتباری چی؟ 

اول اینکه باید کریدیت کارت داشته باشید  دوم اینکه تا برسه ایران سه بار گمرک میخوره باز در خونه ...

میش ی سوال بپرسم دوست داری جواب بده 

14 سالگیت چیکار کرید؟ 

منم 14 سالم کنجکاو شدم 

ببخشید پرسیدما

میش ی سوال بپرسم دوست داری جواب بده  14 سالگیت چیکار کرید؟  منم 14 سالم کنجکاو شدم  ...

14 سالتونه؟

پس کلا فکر خرید از امازون رو از سرتون بیرون کنید

در مورد امضام هم اگر روزی به ثباتی که میخوام رسیدم حتما اینجا تاپیک میزنم در موردش

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
2738
14 سالتونه؟ پس کلا فکر خرید از امازون رو از سرتون بیرون کنید در مورد امضام هم اگر روزی به ثباتی که ...

بله 

چشم منم تگ کنید