2737
2734
عنوان

مجبورم کرده بین خودم و بچه ها یکی رو انتخاب کنم!

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 67 پست

یه جور کرونا اومده که اگه بچه ها بگیرن ممکنه بعدها به بیماری قلبی دچار بشن 

تعداد ادمای جوونی که در اثر کرونا مردن هم کم نیست

ممکنه ناقل کرونا از سفر برگردین و باعث مرگ اطرافیانتون بشین

بازم امیدوارم این سفر اخرین سفرتون نباشه🙏

اینو دارم میگم چون یکی از اعضای خانوادم کادر درمانه و بیماری زمینه ای داره

ولی به خاطر کمبود نیرو نمیتونه مرخصی بگیره و هر روز با استرس اینکه نکنه مادرم کرونا بگیره میگذرونم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه جور کرونا اومده که اگه بچه ها بگیرن ممکنه بعدها به بیماری قلبی دچار بشن  تعداد ادمای جوونی ...

عزیزم یکی از اقوام جوون ما بر اثر کرونا فوت شده ما خودمونم کرونای خیلی سختی گرفتیم که فقط خدا بهمون رحم کرد منم مخالف سفر رفتن هستم تو این شرایط حتی خرید لباس نمیرم مگر اینکه ضروری باشه برای بچه ها برای همین انقد ناراحتم که مجبورم برم! فامیل شما مگه واکسن نزدن؟ انشالله همیشه سلامت باشند

2731
عزیزم یکی از اقوام جوون ما بر اثر کرونا فوت شده ما خودمونم کرونای خیلی سختی گرفتیم که فقط خدا بهمون ...

متشکرم🌹

بله زدن ولی نمیدونم این چه واکسنیه که با وجود زدنش بازم همکارای مادرم کرونا گرفتن😞

متشکرم🌹 بله زدن ولی نمیدونم این چه واکسنیه که با وجود زدنش بازم همکارای مادرم کرونا گرفتن😞

کدوم واکسن رو زدن؟ خوب بعد از تزریق واکسن باید پروتکل ها رعایت بشه همه جا میگن واکسن زدن فقط از کرونای شدید جلوگیری میکنه و فوت اگرنه ممکنه بگیری مثل واکسن انفولانزا

خیلی بد مزه س🤢یبار مامانم به خوردم داد پودرش پرید تو گلوم داشتم خفه میشدم از چشما و گوشام و بینی ان ...

خب یه بار برا دهروزه.به بچه ها با عسل قاطی کن و بده.خودتم یه نوک قاشق چایخوری بزار ته زبونت و دهنتو ببند.کم کم اب دخنت میاد روش و قورتش میدی.بجاش واکسنه 

دوستت دارم خدا💞
2738