2737
2734
عنوان

مجبورم کرده بین خودم و بچه ها یکی رو انتخاب کنم!

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 67 پست
منم با شما موافقم چرا باید الکی ریسک کنیم سر زندگی مون یه درصد شاید بگیریم بعد دوتا بچه بی مادر بهتر ...

ان شاءالله چیزی نمیشه والو بگم برو که واقعا کار درستی نیست و اگر من و شما رعایت نکنیم باعث میشه دوباره اوج ادامه پیدا کنه بگم نرو میترسم با شوهرت به مشکل بخوری 

این فقط باید با شوهرت حرف بزنی و متقاعدش کنی و تهدیدش کنی اگر مویی از سر خودم و بچه هام کم شد تا عمر دارم نمیبخشمت این رو بگید شاید ترسید 

والو چی بگم

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشع با هواپیما برین ک زود برسین ب مقصد ؟چون توراه از رستوران و سرویس بهداشتی عمومی استفاده میکنین بالاخره خطر ناکه دیگه

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

حقیقتش من خودم دلم میخواد ی مسافزت برم قبل کرونام 7ماه باردار بودم(ک کرونا اومد) 2 سال میزون یه مسافرت نرفتم اگر ویلایی چیزی جور میشد شاید میرفتم ولی بازم صبر م ی کنم این چندماه رو که انشالله ببینم تموم میشه 

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
2731

بذار ببره بچه هارو...حداقل یه حسنش اینه که سختی ای که تو ترلیت بچه میکشی رو درک میکنه و دیگه ازین غلطا نمیکنه که تهدیدت کنه خودتم نفس میکشی یکم گرونا هم نمیگیری سفر هم بهش زهر میشه

با هیچکس بحث نمیکنم چون سیمکارت پنجممه😂💆‍♀️ولی برخوردم باهات رو خودت مشخص میکنی
ان شاءالله چیزی نمیشه والو بگم برو که واقعا کار درستی نیست و اگر من و شما رعایت نکنیم باعث میشه دوبا ...

گفتم بهش گفت میترسی نیا من و بچه ها میریم! بعدم خدایی نکرده اتفاقی بیافته شماتت اون چه دردی از من دوا میکنه🙄

خیلی بد مزه س🤢یبار مامانم به خوردم داد پودرش پرید تو گلوم داشتم خفه میشدم از چشما و گوشام و بینی ان ...

نه بابا من همیشه استفاده میکنم حساس بودی

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
بذار ببره بچه هارو...حداقل یه حسنش اینه که سختی ای که تو ترلیت بچه میکشی رو درک میکنه و دیگه ازین غل ...

خودم دام نمیاد بچه ها رو ببره چون میدونم سر کوچکترین چیز عصبانی میشه دعواشون میکنه یا تند میره اگه از خونه موندن لذت میبردم و خیالم راحت بود حتما میموندم بچه هام اذیت میشن میدونم

2738
گفتم بهش گفت میترسی نیا من و بچه ها میریم! بعدم خدایی نکرده اتفاقی بیافته شماتت اون چه دردی از من دو ...

والو حق میدم بهتون 

به امید خدا برید و همش چهارقول و ایت الکرسی بخونید همراه با دعای سفر که سالم برید و برگردید ان شاءالله

جاهای شلوغ و کثیف نگه ندارید و موقع ایستادن ماسک و دستکش یادتون نره

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
عاشق امضات شدم  مطمعا باش خوش هیکل ترین آدم دنیا میشی سخت تلاش کن منم خیلی چاق بودم اما الان خ ...

۳۰کیلو اضافه دازم،انشالله سه شنبه زایمان میکنم

بعذش شروع میکنم،اما به نظرم ۳۰کیلو خیلی زیاده😔میترسم نتونم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
نمیشع با هواپیما برین ک زود برسین ب مقصد ؟چون توراه از رستوران و سرویس بهداشتی عمومی استفاده میکنین ...

هواپیما خیلی خطرناک تره چون هوا داخل کابین میگرده و خیلیا ماسک ش‌ون رو برمیدارن بعد اونجا بدون ماشین خیلی سخت باید اسنپ بگیریم چون شهر مقصدمون فرودگاه نداره!

[QUOTE=190729583]۳۰کیلو اضافه دازم،انشالله سه شنبه زایمان میکنم بعذش شروع میکنم،اما به نظرم ۳۰کیلو خیلی زیاده😔میترس ...[/QUOTاخی عزیزم ایشالا بچت سلامت باشه 

چرا نتونی خوشگلم حتما میتونی 

[QUOTE=190729583]۳۰کیلو اضافه دازم،انشالله سه شنبه زایمان میکنم بعذش شروع میکنم،اما به نظرم ۳۰کیلو خ ...

مرسی گلم

شیر به شیر حامله شذم

قبلی رو کم نکرده یه سری دیکه اضافه شد

اما هر جوری شده باید کم کنم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
2706