2737
2739
عنوان

خواستگاری از اقایون...

2168 بازدید | 235 پست

ی فرهنگ غلطی که توی جامعه هستش اینه که اول پسرا باید از دخترا خوششون بیاد و بعد برن جلو واسه خواستگاری و دخترا باید منتظر بمونن تا ببینن مورد پسند چند نفر قرار میگیرن و از بین همونا ناچارا یکی رو با هزار دلهره و دو دلی و اجبار انتخاب کنن اخرشم اونی نشه که واقعا دلشون میخواسته....چرا باید انقدر انتخابای دخترا محدود باشه و اگه دختری از پسری خوشش بیاد و بخواد بهش بگه میگن غرورش میشکنه اخه مگه عشق و غرور کنار هم شدنیه...بعدشم واسه اون دسته از پسرایی که تا ی دختر اول بهشون ابراز علاقه میکنه و خودشون رو میگیرن یا فک میکنن طرف اویزونه خیلی متاسفم چطوریه که برعکسش عیبی نداره و امری عادیه....مگه دخترا دل ندارن....

کیا موافقن این فرهنگ غلط باید عوض بشه و واسه هر دو جنس باید ازادی بیان احساسات باشه بدون تحقیر بدون توهین بدون قضاوت...

انچه خوبان همه دارن تو یکجا داری 

😐

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فرهنگ غلط تربیت پسراییه که یاد گرفتن انتخاب کنن نه انتخاب بشن...تو این جامعه دختر عقل داشته باشه میشناسه پسرارو نمیره خواستگاری...اگه پسره تو یه خانواده با فرهنگ تربیت شده باشه چرا که نه خواستگاریشم میریم😂✌

با هیچکس بحث نمیکنم چون سیمکارت پنجممه😂💆‍♀️ولی برخوردم باهات رو خودت مشخص میکنی
2738
پسرای ایرانی همینطوری اعتماد به عرش دارن دیگه بری خاستگاری شون خودشونو چنان چس میکنن که

خب بلخره باید از ی جایی شروع بشه مثه بقیه مسائل تا کم کم عادی شه

انچه خوبان همه دارن تو یکجا داری 
پسرای ایرانی همینطوری اعتماد به عرش دارن دیگه بری خاستگاری شون خودشونو چنان چس میکنن که

خواهر عزیزم سلام😊من خودم پسرم فقط یه سوال ازت داشتم چند تا پسر ایرانی رو دیدی که اینطورین؟

خدایا شکرت همیشه🖤
2706