2737
2739
عنوان

کسی از هشتگرد فازهای جدیدش هست؟

307 بازدید | 14 پست
اگه کسی هستش بیاد بگه ببینم چه جوریه من تا یه مدت دیگه باید برم اونجا برا زندگی
موضوع انشا : خوش بختی …

به نام خـدا

خوش بختی یعنی قلب پـدر و مادرت بتپد …

پایـان !!!

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هم مسکن مهر هشتگردیم مجبوریم تا یک ماهه دیگه بریم اونجا از امکاناتش خبر داری ما هم فاز 7 هستیم

به نام خـدا

پایـان !!!

.

2731
2740
مال مترو هستش مال شما کدوم شرکته کنار ساختمونای ما مال مخابرات بود و یه شرکت دیگه

به نام خـدا

پایـان !!!

.

کی ثبت نام کردین از کدوم شرکت هستین امروز که شنیدم باید برم اونجا دارم دق می کنم تازه می خواستم برم دخترم رو کلاس زبان ثثبت نام کنم

به نام خـدا

پایـان !!!

.

مال ما فرهنگیانه .
شهر قدیم همه چی داره زیاد نگران نباش . فاصلش هم کم تا شهر جدید .
یه مقدار زمان میبره تا همه چیز اونجا رو براه بشه . باید یک کم صبور باشی . من بهار رفته بودم یه سر هنوز جاده هاش آسفالت نشده بود .
مرسی ولی من الانم تهرانم غریبم دلم می گرفت می رفتم با دخترم خیابون گردی ولی اونجا چی چی کار باید کرد دارم از ناراحتی گریه می کنم

به نام خـدا

پایـان !!!

.

مرسی ولی من الانم تهرانم غریبم دلم می گرفت می رفتم با دخترم خیابون گردی ولی اونجا چی چی کار باید کرد ...

عزیزم رفتین هشتگرد جای خوبی

کدوم فازش بهتر ماهم شاید اگه اونجا بتونیم خونه بخریم بیاین اونجا برا زندگی مدرسه اینا چطور ممنون میشم کمکم کنی

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
ناراحت نباش عزیزم . اول بیا اینجارو ببین .بعد تصمیم بگیر . اینجا تنها خوبی که داره آب و هواش هست . خ ...

میشه شما هم  راهنماییم کنید 👆👆

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
2706