2737
2739

مامانا شما بچه هاتونو بعد از ظهرا میخوابونین؟؟

من پسرم سه سال و چند ماهشه تا الان که ظهرام خوابیده ولی شبا دیر میخوابه ۱۲ به بعد ساعت ۱۱ ۱۲ بیدار میشه باز ۳ و ۴ میخوابه یکی‌دو ساعت شما یچه هاتون کی بیدار میشن و اینکه تا چ سنی باید تو طول روز بخوابن

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

بچه 5 سالم الان 2 ساله که ظهر نمیخابه 

ولی بچه دومم که 1سالو نیمشه میخابه

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دخترای من مگه چطور بشه بعداز ظهر بخوابن خیلی کم خوابن از دو سه سالکی دیکه اصلا بعداز ظهرا نخوابیدن شب ده و نیم یازده میخوابن روز هشت بیدار میشن تااا شب یکسره بدوبدو دعوا کتک کاری نقاشی کارتون  ،بازی

2738
پسر من سه ساله هس شب١٢ميخوابه تا فردا ساعت١٠/٥يا١١  عصرهم سه نيم يا چهار تا شيش شيش و نيم

منم عمینجوری بود امروز هرکاری کردم نخوابید اعصابم خوردع دیگه ساعت ه۶و ۷ میدونم خوابش میاد بهونه میگیره

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
دخترم سه سالم و نیمه ساعت 9,  10 صبح بیدار میشه عصری ی ساعت میخوابه شبم 12, 12ونیم

منم همیشه همینطور بود البتع صبخا دیر بیدار میشه ظهرا نخوابه ساعت ۶ اینا خوابش میاد

بچه 5 سالم الان 2 ساله که ظهر نمیخابه  ولی بچه دومم که 1سالو نیمشه میخابه

ینی از سه سالگی؟؟من اگه نخوابه ساعت ۶و۷ دیگه هی بهونه میگیره

دخترم نزدیک ۵ سالشه از کوچولوی شی ساعت ۱۰ میخوابید ۸ بیدارمیشد دوباره ۲تا۴ میخوابه عصر الانم همینطور ...

من صبحا دیر بیدار میشع ۱۱ و۱۲ اینا اگه نخوایوتم حدود ساعت ۶و۷ یهونه میگیره خیلییی دوست دارم خواب ظهرش تموم شه دیگه ولی اذبت میکنه

2706