2752
2734
عنوان

کی از بانک مهر اقتصاد وام گرفته؟

953 بازدید | 12 پست
سلام بچه ها من 15 تومن پول دارم که نمیدونم باهاش چکارکنم؟ نمیدونم بذارم یه جا وا بگیرم (البته با سود کم )یا اینکه بذارم سود بگیرم . تحقیق کردم گویا بانک مهراقتصاد واماش بهتره، میشه راهنماییم کنید ممنون میشم؟
ارباب صدای قدمت می آید * هنگامه اوج ماتمت می آید * ما در تب و تاب غم تو می سوزیم * چند روز دگر محرمت می آید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب میشه شرایطش رو بگید ؟ اصلا پیشنهاد شما چیه/ وام یا سود؟
ارباب صدای قدمت می آید * هنگامه اوج ماتمت می آید * ما در تب و تاب غم تو می سوزیم * چند روز دگر محرمت می آید
من از بانک مهر اقتصاد 20 تومن وام گرفتم فک کنم اسم طرحش میثاق بود درست یادم نمیاد

اینطوری بود که من 5 ملیون گذاشتم و بعد از دو روز 20 تومن دادن البته 5 تومنم اونجا موند و بلوک شد تا زمانی که اقساط این وام تمام شه..

سه تا ضامن دو کارمند رسمی و یکی هم غیر رسمی
میدانی بهترین ورزش چیست؟؟؟ تا جایی که میتوانی خم شوی و دست نیازمندان را بگیری......
کار خاصی مد نظرم نیست ولی خب اگه پول نقدم بیشتر باشه اونوقت با طلاهامو و .... میشه به فکر خرید یه تیکه زمین بود